Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzis podzczas jazdy mojej mamusi zapaliła się kontrolka od świec i na pulpicie od kompa wyświetla się "motorstörung werkstatt"
Co może być tego powodem ?
O! To sorki kolego!Na porsche się nie znam,nie pomogę ,przykro mi.
A sprawdzałeś na forum porsche?
pytam o sharana z 2004 silnik ASZ 1.9 TDI 131km
AAA!To włącznik stopu sobie podmień,na nowy 1C0945511A ,obecnie masz założony inny ,fabrycznie(starego typu z innym nr-em)-40pln w serwisie...
Tylko innego, jak ten zielony nawet nie ma co zakładać-szkoda roboty...
u mnie też się zapaliła,10 minut roboty,, rozebrałem przeczyściłęm styki i złozyłem ,mam już po problemie jakieś dwa miesiące,poprostu tam trzeba styki papierkiem przeczyścić bo nie ma co się w nim innego zepsuć
Okazało się że faktycznie nie mam stopu, dziś byłem i zakupiłem i ktoś powie mi jak to zamontować ?Smile

Wyłacznik Fotka
Na to jest jakiś myk, nie pamiętam teraz, ale tłumaczył mi to jeden gość. Ostatecznie założyłem i działa, wcześniej miałem ten "prostszy" który łatwiej jest zamontować.
musisz go włozyc i przekrecic wczesniej niekiedy musisz pocagnac do siebie ten bolec co wystaje jak go wkładasz i przekrecasz to wtedy blokuje sie jego odległosc rozumiesz >?
Nie bardzo wiem o co chodzi Big Grin To się montuje tam pod kierownicą gdzie są bezpieczniki tak ?
czujnik stopu pod pedałem hamulca logiczne
Stron: 1 2
Przekierowanie