Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasowanie inspekcji SERVICE
#31
Witam, dziękuję za porady. Wykonałem te czynności bez problemu i udało się. Teraz będę wiedział na następny raz. Smile
Odpowiedz




#32
Po raz kolejny nasze forum pomogloBig Grin kilka postow na temat kasowania inspekcji znalazlem u wojka google i na elektroda pl pozdroSmile
Odpowiedz
#33
w zasadzie te info znajdziesz w autodacie. Bardzo lubie ten programik bo niby nie ma az tak duzo w sobie ale te podstawowe rzeczy przydatne posiada. Sa rysunki rozrzadu, co ile wymieniac, opisana procedura co trzeba pryz tym rozebrac itd. Mamy takze rozne wartosci dla danego silnika podane czy chocby sily dokrecania poszczegolnych elementow na silniku. Inspekcje i opisy kodów bledów z mozliwyi pryzczynami takze a i niekiedy male schematy elektryczne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#34
Sharan 2003 nie znalazłem instrukcji na kasowanie napisu service.
Podejrzewam że to możliwe jest tylko po przez podpięcie do komputera.
Czy Koledzy z forum wiedzą jak skasować ten napis ?
Odpowiedz
#35
No wlasnie tez przy swoim sharanie 05 mam komunikat ze mam zrobic servis za 28000 km. Jak sie za to zabrac aby przestawic na inna wartosc przykladowo na 50.000. Bardzo mnie to wkurza jak zapalam auto. Idzie to zrobic przez vcds lite ?
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#36
Witam

W swoim sharanie 2003 inspekcje skasowałem w nastepujacy sposób.
Wciskasz dynks po prawej stronie i przekrecasz kluczyk na zapłon, po chwili wyswietli sie napis service. Wtedy lewy dynks przekrecasz w prawą strone na 2 sek i puszczasz. Wyłączasz zapłon i gotowe.
Odpowiedz




#37
Tutaj wideo, sprawdzone działa w Passacie B5, oraz w moim Sharanie.
Odpowiedz
#38
Witam, a co jeśli ten przycisk nie działa i nie chcę podłączać się VAGiem?
Odpowiedz
#39
Naprawic albo przycisk albo obd2.
Olac i nic nie robic-silnik nie wybuchnie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kasowanie błędu poduszki woiitek 7 3,362 24-05-2021, 15:05
Ostatni post: kalamb
  kasowanie kilometrów nie działa- 96' kawka 3 3,774 11-06-2012, 19:55
Ostatni post: kawka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości