Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
witam, poda ktoś link z kąd mogę pobrac vag com 409 pl, vcds tool itp?
Hobby mechanik
Odpowiedz




"W sieci " pełno tego... IdeaAngel
Odpowiedz
TYLE TO I JA WIEM, ALE PODAJ konketny link, aby było sprawdzone i dobrze działalo bez wirusa
Hobby mechanik
Odpowiedz
(03-06-2016, 23:16)SebaWob napisał(a): TYLE TO I JA WIEM, ALE PODAJ konketny link, aby było sprawdzone i dobrze działalo bez wirusa

Tu masz dobre pewne,konkretne,aktualne i bez wirusa!!
http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=15
Odpowiedz
Bardziej chodzi mi o 409.1 i 3.11
Hobby mechanik
Odpowiedz
Tam pełnej wersji nie dostaniesz bo przecie coś sprzedawać tez muszą. Choć już czasy vag com juz minęły. Daj pocztę to się wyśle soft co będzie dobrze śmiał z takim kabelkiem kkl.

Vcds tez nie jest do ściągania od producenta no chyba ze masz kabelek zakupiony u nich bo musi być unich jeśli chcesz mieć w języku pl. Będzie z licencja oczewiscie ale za 2000 zł.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




(04-06-2016, 00:51)wesol napisał(a): Tam pełnej wersji nie dostaniesz bo przecie coś sprzedawać tez muszą. Choć już czasy vag com juz minęły. Daj pocztę to się wyśle soft co będzie dobrze śmiał z takim kabelkiem kkl.

Vcds tez nie jest do ściągania od producenta no chyba ze masz kabelek zakupiony u nich bo musi być unich jeśli chcesz mieć w języku pl. Będzie z licencja oczewiscie ale za 2000 zł.

Poszła PW
Hobby mechanik
Odpowiedz
to jak to jest dokładnie z tym VCDS można go gdzieś ściągnąć za darmo żeby można było parę rzeczy zakodować sobie, czy trzeba płacić?
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
Ściągnąć możesz ale do niczego się nie nada. To program i kabel w jednym. Kupujesz kabel razem z licencją z programem. Chinczyki tylko robią klony działające na jakiejś tam wersji ale nie są to ori tylko klony.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Z VCDS-em jest tak ze możesz go kupić taniej w wersji np angielskiej. Będzie to wersja aktywowana z licencja. Będziesz mógł sobie wszystko robić. Zeby mieć legalną wersję polską to albo tą angielską przekształcamy na wersję Polską w Adaco i płacimy około 800 zł albo jak Paweł mówi kupujemy wersję z licencją za ponad 2tysie w Adaco.

Marcin możesz ściągnąć ale nie zrobisz wszystkiego.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,606 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 5,001 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,060 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości