Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
(21-10-2019, 15:26)wesol napisał(a): Rozumiem że szukasz na przegub wewnętrzny tak?


Tak. Temat opanowany.
Zastosowalem oslone termo... z przegubu zewnętrznego.Na razie jest ok. Mam dwa rozne przeguby wewnetrzne i dlatego sa rozne oslony.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




Panowie wymieniał ktoś z was tarcze kotwiczne z tyłu w sga mk1? Dużo roboty? Trzeba piastę zrzucić czy nie?
Gość nie podbił przeglądu za brak prawej osłony tarczy.
Odpowiedz
Oslony tarcz sa proste do wymiany. Sa mocowane na 3szt m6 srobki.
Nie sa tanie,choc mozna znalesc zamienniki. W ASO ceny kosmos.
Strasznie koroduja. Dlatego warto o nie dbac.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
Witajcie. Przeszukałem neta i ciężko dojść prawdy. Mam pytanie. ni z tego ni z owego przestała grzać przednia szyba. Ma około rok czasu, bezpieczniki sprawdzone, do przekaźników dotarłem i tu pytanie. ma ktoś dokładny opis który od czego jest?? opisów w bród ale ciężko się odnaleźć, rocznik 2001, poza tym czy ktoś ma fotkę gdzie są wtyczki do grzania szyby?? zanim zdejmę osłony podszybia chciałbym to wiedzieć. Dzięki z góry za sugestie...uszczypliwe komentarze proszę zostawić dla siebie.... szukajka nie pomogła zbyt.
Odpowiedz
Naprawdę opcja szukaj bo szyba przednia była wałkowana wiele razy. Duży bezpiecznik ja zabezpiecza (taki rozmiarowo duży nie że amperami). Plastiki wyciągnij dolne przy tych trójkątnych szybkach. Ale jak szyba nie grzeje wcale to problem raczej nie w szybie. Za lampka sufitową masz mas tej szyby.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Przy przekaznikach powinien być bezpiecznik ( 50A) i to jego trzeba najpierw sprawdzić
[/u]
Odpowiedz




(31-10-2019, 16:23)wesol napisał(a): Naprawdę opcja szukaj bo szyba przednia była wałkowana wiele razy. Duży bezpiecznik ja zabezpiecza (taki rozmiarowo duży nie że amperami). Plastiki wyciągnij dolne przy tych trójkątnych szybkach. Ale jak szyba nie grzeje wcale to problem raczej nie w szybie. Za lampka sufitową masz mas tej szyby.

ok tak zrobię, czy ten bezpiecznik ma jakiś kolor?? są dwa poziomy przekaźników, na którym on jest?? szukałem w szukajce, przeczytałem sporo, czy jeśli zdejmę te plastiki o których mówisz będę widział wtyczki?
(31-10-2019, 18:00)kalamb napisał(a): Przy przekaznikach powinien być bezpiecznik ( 50A) i to jego trzeba najpierw sprawdzić
[/u]

rozbiorę dól ponownie i sprawdzę jeszcze raz. dzięki
Odpowiedz
Jest za tym panelem z bezpiecznikami. Taki duży bezpiecznik o szerokości około 3.5 cm. Nie jest widoczny bez rozebrania tej skrzynki bezpiecznikowej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(31-10-2019, 22:36)wesol napisał(a): Jest za tym panelem z bezpiecznikami. Taki duży bezpiecznik o szerokości około 3.5 cm. Nie jest widoczny bez rozebrania tej skrzynki bezpiecznikowej.

ok, jutro to zobaczę, problemu nie ma z rozebraniem- juz to robiłem, mam nadzieję że to będzie to...
Odpowiedz
Tak ok 3,5 cm czerwony
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,604 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,999 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,050 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości