Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
A czy w 2004 nie montowali tych felernych dogrzewaczy D5WF że sztyftem który się nie psuje? Najlepiej jak radzi kolega zadzwoń do Stefano on na bank Ci pomożeSmile
Odpowiedz




co może być przyczyną braku podświetlenia panelu otwierania szyb po stronie kierowcy oraz lusterek panel
Odpowiedz
Brak zasilania lub brak masy, patyna na złączach, uszkodzenie diody jako źródła, przyczyn może być kilka, a gdzie? Trzeba szukać niestety na forum wróżek brak ;-)
Odpowiedz
czesto wine za to ponosza przelamane przewody w gumowej harmonijce pomoedzy drzwiami a karoseria

Odpowiedz
Jakiś czas temu robiłem zdążyłem zapomnieć ;-)
Odpowiedz
Szkoda kasy. To nawet jakby leżało w magazynie to już będzie miało sporo lat. Czas robi też swoje. Lepiej jak mówię zakupić kabelki od czegoś innego. Dla już mega oszczędnych to można jeszcze że świeczek odkręcić kapturki i wtedy mamy na świeczkach gwint i tylko kabla kawał i cztery oczka czy tam uszka i do każdej świeczki nakrętkę chyba na gwint 3 czy 4 i po temacie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Heja. Szybkie pytanie. Czy przy zaślepieniu EGR dawaliście najpierw uszczelkę z gambitu potem z blachy czy wystarczy sama blacha,

[Obrazek: a15c1c599779.jpg]
Odpowiedz
Można dać. Ja tam posmarowałem silikonem i przykręciłem blachę.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
mam pytanko chciałem założyć na kluczyk etui ale niem a wycięcia na tą czerwoną diodę będzie to kolidowało jakoś
Odpowiedz
Orientuje sie ktoś czy do alki wejda opony 215/75 r16?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,606 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 5,001 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,071 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości