Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Tu może coś znajdziesz
http://vw-clubpolska.pl/index.php?topic=510.0
Odpowiedz




(25-11-2018, 21:15)warga23 napisał(a): Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy ta lotka jest oryginalna ? Czy w ogóle ta cena jest warta tej lotki
https://allegro.pl/vw-sharan-95-00-mk1-b...35411.html

Chłopie zamieszczasz ofertę lamp tylnich z blendą a pytasz czy cena lotki jest odpowiednia ;-)
Poczytaj trochę dokładniej, zastanów się, postaraj sie zrozumieć co czytasz.
Nie wiem o co pytasz i o jakie zamknięcie schowka chodzi
Odpowiedz
Szukam numeru krucca wody nad skrzynią biegów w silniku auy. Łączy się z egr em i chyba ogrzewaniem. Był już klejony na dirko, pewnie już krzywy i trochę z niego kapie. Gdzieś po necie znalazłem numer 038121144B ale pewny nie jestem. Dzięki za pomoc
Odpowiedz
(26-11-2018, 22:56)tomcio ze zbrus napisał(a): Szukam numeru krucca wody nad skrzynią biegów w silniku auy. Łączy się z egr em i chyba ogrzewaniem. Był już klejony na dirko, pewnie już krzywy i trochę z niego kapie. Gdzieś po necie znalazłem numer 038121144B ale pewny nie jestem. Dzięki za pomoc

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6569355115
Czy taki?
Odpowiedz
Witajcie. Mam pytanko i byłbym wdzięczny za sugestie.

Pacjent Sharan 1.9 auy 2001
1. Czy zacisk tył L, P różnią się np. rozmiarem?? pomijam fakt mechanizmu linki ham ręcznego??( na serwisie aukcyjnym wyglądają jakby szerszy lewy od prawego

2. Czy tarcze hamulcowe na tył wychodziły w dwóch rozmiarach 268mm i 294mm czy też w zalezności od rozmiaru stosowanej felgi stosuje się większe czy mniejsze??

3. czy przy felgach 16" powinny być większe tarcze co za tym idzie zmiany w zaciskach lub jarzmach??

zamierzam wymienić zaciski+jarzma, tarcze i klocki tył dlatego takie pytanie.
uprzedzam negatywne komentarze "super" mechaników... nie jestem mechanikiem ale umiejętności manualne posiadam do wymiany... sorry jeśli temat nie w tym miejscu
Odpowiedz
1. Lewy i prawy zacisk są takie same rozmiarowo. Oczywiście seria ma mniejsze a 4Motion ma większe zaciski

2. Tak tarcze na tył wychodziły w dwóch rozmiarach. 1,9 AUY 115 Km w serii ma 268 mm tył a jak masz wersję 4Motion (z tylnym napędem) to masz wtedy 294 mm

3. Przy felgach 16" to tylko z przodu są 300 mm a jak masz 4Motion to masz z przodu 313 mm
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




koledzy mam pytanie czy ta listwa do diesla na świece jest do kupienia w sklepie ? jak tak to ile kosztuje ?? 3 lata temu zmieniałem na używkę i znowu pęka ze starości
Odpowiedz
Jest do kupienia nowa ale tylko oryginał ja ostatnio kupiłem w intercarsie cena taka sama jak w ASO (za oryginał) coś koło 180 złotych. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jeśli do afn czyli przedlifta to ta listwa będzie piekielnie droga i używka i nowa to już całkiem. Zapodaj jakieś fajki osobne z innego auta innej marki. To co jest tanie a nie ma 20-25 lat za sobą.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
tak do afn-a , te stare robią się twarde i pękają , jutro jeszcze podjade na jakiś szrot i może trafią się jakieś " ładane " nie spękane
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,520 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,952 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,002 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości