Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Dzięki za podpowiedzi, czyli czuj czuwaj dla klocków, wczoraj już mi się nie chciało po trasie grzebać przy aucie. Dziś rzuce okiem, żeby rantow nie zrobić na tarczach.
Tomex - aż nazwy się boję, ale może spróbuję, koszt niewielki, to najwyżej wymienię razy 2. Dzięki Smile
150KM -> 150kW Tongue
Odpowiedz




Ja zakladam klocki Tomex do wszystkich aut ktore mam (mialem) i jakos narzekac nie moge, wkoncu to firma po sąsiedzku i z tego co wiem to na zachód tez wysylaja.. wiec yez takie zle nie moga byc
Odpowiedz
Dlatego może spróbuję, bo jak piszecie - sprawdzone.
150KM -> 150kW Tongue
Odpowiedz
(02-04-2017, 17:50)tolus24 napisał(a): Witam.

No niestety, gdyby Golf był taki sam jak Alhambra to nie trzeba by zakładać osobnego forum Wink, a jeszcze żeby Golf IV był taki sam jak Alhambra MKI przed liftem to nie słyszałem Smile. W załączniku jest to jak to wygląda w 1Z.

Pozdrawiam

dziękuje bardzo Smile Widze, że u mnie będzie chyba ta 2. opcja. Jeszcze raz dzięki. Paski już kupione i jutro składam Tongue
Odpowiedz
Panowie , czy zegary do 2,8 vr6 są inne niz z innych wersji silnikowych ? Mam wersje bez kompa , wyswietlacz tylko z lewej strony. Golym okiem sie nie różnią...
Odpowiedz
Witam.

Wizualnie na pewno się nie różnią Wink, różnią się natomiast tzw. wsadem. Jeśli kupisz zegary o innych numerach i kodach, nawet od diesla, to będziesz musiał kombinować z wsadami aby wszystko działało ale da radę, jeśli nie chcesz/nie masz możliwości zrobienia tego to musisz poszukać o takich samych numerach, co do literki i cyferki Smile.

Pozdrawiam
Odpowiedz




czyli nie wszystkie z 2,8 manual beda pasowac ?
Odpowiedz
Witam.

No raczej nie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Zdecydowanie raczej nie Smile ?
Odpowiedz
Witam.

Wszystko zależy od Twojego szczęścia Smile.

Pozdrawiam
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,600 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,999 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,049 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości