Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Czy łożysko piasty tył to jakiś standard który można kupić w sklepie z łożyskami, czy specjalne tylko z motoryzacyjnego? Jakie ma oznaczenie?
Odpowiedz




Nietyp. Tył taki sam jak przód.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Mam w aucie założony przycisk terowania szyb z anglika. które przewody w kostce podmienić żeby mi się otwierały normalnie, czyli lewy - szyba kierowcy, prawy - szyba pasażera. Czy po takiej podmiance będzie normalnie działać domykanie z kluczyka? Rozbratem wtyczkę, ale nie mogę znaleźć schematu do niej.
Odpowiedz
(15-08-2015, 01:42)smokusmk napisał(a): Mam w aucie założony przycisk terowania szyb z anglika. które przewody w kostce podmienić żeby mi się otwierały normalnie, czyli lewy - szyba kierowcy, prawy - szyba pasażera. Czy po takiej podmiance będzie normalnie działać domykanie z kluczyka? Rozbratem wtyczkę, ale nie mogę znaleźć schematu do niej.


Rozwiązanie!
Wyjąć wtyczkę ze sterownika i zamieni miejscami piny 5 i 6 - dzięki temu przyciski od anglika poprawnie zamykają i otwierają szyby.
(to rozwiązanie testowałem na przełączniku na 2 szyby)

Pojawia się jednak problem, żeby zamknąć czy otwożyć szybę do końca, trzeba cały czas trzymać przycisk - nie działa programowanie szyb.
Macie na to rozwiązanie?
Odpowiedz
Witam
co moze powodować po zalogowaniu grupy 003 w Basic Settings zaczyna telepać silnikiem i rozłącza test
Odpowiedz
Zawalony egr i się klinuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Ja szukam odpowiedniego do przeprowadzek, może być nawet do remontu.
Odpowiedz
pytanie co do rozrzadu dzis ma furrka miala wymieniony rozrzad i po wymianie jestem mile zaskoczony bo auto jak by nie moje rwie jak szalone tak jak by zostalo poddane jakiemus wiejskiemu tuningowi oczywiscie bez obrazy ,ale naprawde nie to auto ,pytalem mechaniora czy cos zmienil moze z tym kontem synchronizacji na walku i mowil ze nic, wiec mu wierze bo od dawna mi robi auta i problemu niema z nim,ale cos mnie tknelo zeby sprawdzic wlasnie vagiem ten kont synchronizacji i w bloku 4 ostatnia rubryka pokazuje -5,6 do -6,6 a niby ksiazkowo ma byc kolo 0 wiec czy takie ustawienie moze byc bo z dynamiki auta to jestem mega zadowolony czy musze wrocic do ustawieni tych blizej -3.3 do 3.3 ,pytanie ogoolnie to wesloa ale moze ktos cos powie czy zmienic czy nie ;-)
Odpowiedz
słuchajcie przyjechałem do zakopanego, a tu taki problem, juz od wyjazdu czesto wchodził w tryb awar. na autostradzie, ale dopiero tu w górach zauważyłem ze po odpaleniu auta jak postoi nieidzie nim jechać od dołu dopiero rozkreca sie od 3tyś. ale po przejechaniu kawałka wraca do normy i jezdzi ładnie, jakby nigdy nic. na kompie błąd - zbyt wysokie ciś doładowania, o co kamon, pomóżcie, koledzy bo niemam głowy już, tyle ile mogłem z góry obejrzałem przewody podciśnienia i wyglądają OK,
Odpowiedz
Rurki i przewody to by było za niskie ciśnienie. Masz za wysokie czyli geometria w turbinie się klinuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,577 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,978 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,027 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości