Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
No to zwykły od świateł powinien sprawę załatwić.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Jakiego szukać większego FMIC do sharana mk1 AFN?
Jakie większe turbo pod ok 150km ? AWX da radę?
Wtryski 216 wystarczą?
Z góry dzięki Wink
Odpowiedz
Nic nie zmieniać. Sam program wystarczy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
witam wszystkich. dzisiaj zrobiło się chłodno więc postanowiłem troszkę podgrzać w autku i co??? temp 90st a z nawiewów letnio, w czasie jazy jak już 3000 obr to poszło ciepłe,
postanowiłem jeszcze sprawdzić węże. z powrotu gorące a ten od termostatu, chłodny,w dodatku twardy jak skała,
otworzyłem zbiorniczek płynu....fontanna i wąż zrobił się miękki.czy to wystarczający objaw na UPG? czy coś jeszcze mogę sam sprawdzić??
w czwartek idzie na warsztat i nie chcę aby mnie ktoś ogołocił przy wymianie uszczelki głowicy...
Odpowiedz
Myślę że przytkany gdzieś układ.
Zaczołbym od termostatu sprawdzić czy się otwiera.

Jak nie gotuje, nie jest płyn brudny,nie ubywa-nie przybywa to raczej nie UPG.
Ciścienie w układzie jest więc wodę na gorącym silniku wywali.
Odpowiedz
ktoś robił z was z przodu podłożnice. Jaki to jest koszt
Odpowiedz




(15-06-2015, 21:43)inside4 napisał(a): Myślę że przytkany gdzieś układ.
Zaczołbym od termostatu sprawdzić czy się otwiera.

Jak nie gotuje, nie jest płyn brudny,nie ubywa-nie przybywa to raczej nie UPG.
Ciścienie w układzie jest więc wodę na gorącym silniku wywali.

znaczy takpłynu dolewałem już kilka razy ale myślę że większość poszła przez zbiorniczek, termostat dzisiaj przy okazji został wymieniony na nowy wahler-a.
sam już nie wiem. płyn różowy to kiedyś był, jest trochę mętny.
Odpowiedz
uszczelka pod glowica do roboty. nie dosc ze to taka pryzpadlość w SGA to nie ma prawa byc zadne cisnienei w ukladzie chlodzenia. Plyn nie musi sie brudzić. Termostaty dzisiejsze jesli sie psuja to raczje zostaja w pozycji otwartej czyli silnik bedzie wiecznie niedogrzany a nie ze sie bedzie gotowal. To wynika z jego bydowy bo to nie taki sam termostat co kiedys byl w polonezie czy fiacie 125p. Tam owszem potrafil sie zaciac tak ze plyn gotowalo ale niestety mamay inne auta i inna technologie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wesol przecież n a gorącym zawsze jest małe ciśnienie. Co prawda nie aż tyle żeby płyn waliło ale jest. Popuszczasz korek na zbiorniczku i słyszysz syk.
Odpowiedz
Nie nie ma. jest moze "bekniecie niemowlka", zapytaj szparag86 czy po wymianie upg ma jakies cisnienie w ukladzie. Robi sie tylko tyle co sie rozgrzeje ciecz i to powietrze w zbiorniczku.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,606 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 5,001 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,071 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości