Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
1Z to stara. W nowszym Jak dobrze pamietam sa dwa obwody od ABS. Jedne glowny zasilajacy pompe i to jest mocny bezpiecnzik a drugi maly od elektroniki. Ale czy tak jest w przedliftach to nie wiem. Jelsi mowa o malutkich bezpiecnzikach topikowych to raczj enie bedzie to jakis bezpiecznik duzy. Pompa abs jest bardzo prądożerna wiec watpie by na takich wsuwanych malych znaczy sie srednich byla zasilana duzym prądem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Exclamation 
DDiablo Alhambra rok '98 i chyba stara skrzynka bezpieczników Tongue
Odpowiedz
Bezpiecznik 9 i 10 30A, bezpiecznik 28 10A, normalny rozmiar bezpieczników. Pewnie szwankuje ABS, skoro ktoś wyjął bezpieczniki.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
założe bezpieczniki i zobacze. Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
Tylko delikatnie, bo jak ci zacznie żabkować to można wywalić komuś w tył
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
Panowie Radio alpha w moim galaxiaku często wyświetla się " save " i muszę wpisywać kod i tak samo jak ustawię stacje to później znowu muszę ustawiać na nowo, wie ktoś o co kaman?
Odpowiedz




Wygląda jakby gubiło napięcie od podtrzymania pamięci.
Odpowiedz
gdzie snei styka do konca instlacja zasilajaca- dwa plusy albo masa. Mog atez byc zimne luty na plycie w radiu przy wtyczce elektrycznej zasilania.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Panowie dzisiaj zauwazylem ze zarowka w schowku swieci caly czas dlatego akumulator codziennie z rana slabo krecil. Auto mam od kilku dni, czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje ze jako jedyna swieci caly czas ?
Odpowiedz
Może włącznik/wyłącznik się zwalił połamał? Wyjmij schowek i obadaj jest na dole o ile pamiętam.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,556 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,959 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,005 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości