Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
(06-07-2017, 22:16)bialekmleko napisał(a): Na moją skromną wiedzę to z gazem obstawiał bym EGR do przeczyszczenia.
Co do zanikającego fis to masz tak samo jak ja i już się do tego przyzwyczaiłem. W pracy też mamy problem z wyświetlaczami i urządzenia są zostawiane na kilka godzin, jak wyświetlacz przestaje świecić wymieniamy na nowy.

Witam to chyba nie EGR bo odpiąłem podciśnienie i zaślepiłem wężyk i dalej nie ma żadnej różnicy masakra z tym tdi
Odpowiedz




Dziagnostyka rzetelna by się przydała. Może być wiele elementów np. przepływomierz
Odpowiedz
Koledzy,
krótko: czy skutkiem przetartej wiązki tylnej klapy może być stałe świecenie kontrolki świateł przeciwmgielnych tylnych, nawet wtedy gdy nie są włączone?
Bo tak "na chłopski rozum" to spodziewałbym się błędu odwrotnego: brak świecenia, mimo że włączone.
Odpowiedz
Tak bedzie swiecic jak bedzie zwierac do plusa
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Chce zamowic tuleje wahacza przedniego i tu pytanie * Śruba tulei P1051: jaka M12 cz M14
Sharan Lift 2002r
1.9 Tdi AUY
Z Góry dzieki za odpowiedz ;]
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Szybkie pytanie, może ktoś mi podać oznaczenie literowe skrzyń, które pasują do 1,9 tdi 110ps 99r? Na swojej nie mogę odczytać a czas rozejrzeć się za drugą bo 2 zgrzyta,oczywiście manual.
Odpowiedz




dbw dbu dbv djy dtr efl
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Sporo tego, rozumiem że przełożenie na głównej mają to samo?
Odpowiedz
Tego to nie wiem. Tak pokazuje etka. Nawet podzialu silnikowego tam nie widzialem. Wygoogluj sobie te oznaczenia jak ktos czy sorzedawal czy wymienial to z jakim to bylo silnikiem. Generalnie byle to bylo z tdi.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
No właśnie niektóre oznaczenia występują w 2.0 benz a nawet vr6
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,507 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,947 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 13,999 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości