Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Nie moze miec wiecej jak 1800 kg. Zarejestrowac to i ja moge sobie nawet na 2200 ale to nie oto chodzi.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Wiem, wiem.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Siemanko troche z innej beczki dogrzewacz D3w Z sprawa wyglada tak ze wymienilem swiece sprawdzilem pompke w miejscu czujnika temperatury na podszybiu wtyknolem kawalek drucika odpalilem szarika i cisza nie startuje co moglo by byc jeszcze przyczyna ?
Odpowiedz
Sitko, pompka paliwa, wentylator, czujnik temp płomienia, kostka z wiązki pod progiem w okolicach dogrzewacza ( gniją piny i kable przy kostce) sterownik....
Odpowiedz
Sitka tam nie ma. Moga byc zgnite piny w pompce paliwowej. Przegnite kable co nawet moze nie byc widoczne. Moze tez byc padnieta elektronika. Mam nadzieje ze rozlaczyles zasilanie na chwile by elektronika zaczela pracowac po wylapaniu bledow wczesniejszych.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wyciagnolem caly dogrzewacz na warsztat piny sa jak nowe w kostce i przy pompie paliwa nie wiem tylko jak mozna sprawdzic wentylatorek ktory pin w kostce jest za niego odpowiedzialny i jakie napiecie mu podac zostal jeszcze sterownik nie wiem czy moze gdzies jakis przekaznik jest jeszcze nie mam pomyslow
Dogrzewacz juz zalozony spowrotem po wymianie swiecy ale dalej nie dziala po zmostkowaniu w kostce czujnika
Odpowiedz




Nie piny tylko zaraz obok pinow wtyczki kable. Tam zazwyczaj sie utlenia.

Pompke paliwa sprawdzasz podajac napiecie pulsacyjnie a pompke powietrza tez podajac napiecie 12v lub mniejsze. Tylko odlacz wtyczke od sterownika bo go uwalisz podajac napiecie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Się nie uruchamia, bo nie rozłączyłeś kostki w piecu, żeby błędy skasować. Tam też masz dostęp do pinów od wentylatora. Na tej na zewnątrz napięcie na piny jak będziesz dawał towentylatora nie ruszysz.
Odpowiedz
To z tego co rozumiem jeszcze raz go musze rozebrac i odpiac kostki sterownika w srodku i przy okazji kuknac czy wentylator smiga dobrze Kumam ? ;P
Odpowiedz
Ma ktoś może fotę SGA na szerokiej stali? 16 / 17 cali?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,605 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,999 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,056 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości