Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
W tej chwili jest loteria.. zestawy Sachsa czy luka potrafią być do wymiany jeszcze przed założeniem w sklepie na półce Big Grin
Diagnostyka VAG - Potrzebujesz kluczyka/pilota? napisz Smile
Odpowiedz




Generalnie valeo nie bylo polecane ale w zestawach zamiennych na jednomas 240mm pod skrzynie 6 biegowe jest rewelacyjny. Zero wibracji zero dziwnych dzwiekow-ciszej jak na nowej dwumasie no i przede wszystkim znosi moce pod 250 koni i 500 Nm.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
No dobra uspokoiles mnie Smile w poniedziałek będzie u mnie więc pewnie w środę będzie test Smile
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Panowie spotkaliście się w Sharanie po lifcie z 2004 r. 1.9 TDI ASZ 130 ze zniekształcającą się pokrywą zaworów co prowadzi do wycieków z pod pokrywy ?
Macie wycieki przy przedłużce wlewu oleju ?
Odpowiedz
(27-01-2017, 21:44)dper20 napisał(a): Panowie spotkaliście się w Sharanie po lifcie z 2004 r. 1.9 TDI ASZ 130 ze zniekształcającą się pokrywą zaworów co prowadzi do wycieków z pod pokrywy ?
Macie wycieki przy przedłużce wlewu oleju ?

zniekształcenie pokrywy to można powiedzieć ze norma podrostu z starości się odkształca co do wlewu oleju możesz obrócić uszczelkę (na jakiś czas pomoże ) albo wymienić
Odpowiedz
(27-01-2017, 21:44)dper20 napisał(a): Panowie spotkaliście się w Sharanie po lifcie z 2004 r. 1.9 TDI ASZ 130 ze zniekształcającą się pokrywą zaworów co prowadzi do wycieków z pod pokrywy ?
Macie wycieki przy przedłużce wlewu oleju ?

Zdaje się, że temat dość znany. Odkąd pokrywy robią z plastików.
Prawie jak silniki z PSA trzecia w wymiana oleju razem z wymianą silnika Wink
U mas nie tak drastycznie Wink
Odpowiedz




Starosc nie. Duza szansa ze przegrzana czapa bo wala tam te ocieplacze na glowice no i pokrywa tez ma gabke. Plastik tez sie odksztalca.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
A to dobrze że te ocieplenia wyjęte mam i osłonę. Ja w trasach wolę mieć szybki i łatwy wgląd na motorownie Smile a te pokrywy nadal takie drogie?
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Ale że ponad 600 zł za pokrywę to przegięcie . Ale znowu nie wiadomo w jakim stanie kupi się używaną Sad
Odpowiedz
Panowie że tarcze mają różne wymiary to wiem a jak to wygląda z kompletami naprawczymi zacisków? Czy zaciski są wszędzie te same??? Chce kupić na zapas bo u mnie 100€ za koło wołają. Więc wolę mieć zapas w schowku. Podpoqiedzcie co najlepiej kupić Smile
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,509 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,951 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,000 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości