Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Panowie stała się katastrofą padło sprzęgło. Tu w Niemczech i teraz jakie lepiej Luk czy Sasch.? Cały komplet dwumas sprzęgło i wysprzeglik.
Dla ciekawostki mechanik za wymianę chce 500€ :p
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Jednomas valeo z koncowka 65 i wysprzeglik najlepiej luk. Bedzie najtaniej i najlepiej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wysprzeglik Luka będzie lepszy od sasch? Chętnie bym tak zrobił ale nie mam na to czasu z tym jednomasem. Auto potrzebne. Więc temu pytam co lepiej z dwumasow i reszty
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Jutro będę brał wsio nowe tylko powiedzcie które lepiej Smile czy mieszanka
Np dwumas sprzęgło sasch a wysprzeglik Luk Smile
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Bez znaczenia. Laduja w pudelka co im sie nawinie. A dwumas w obecnych czasach to i tak loteria.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
To co całość luka?? 250 tańsze od sascha. I mówisz że nie będzie różnicy???
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




To dwie wiodace firmy. To tak jakbys pytal czy opona pirelli jest gorsza czy lepsza od dunlopa czy michalka itp. To wszystko klasa premium. To nie fulda czy kleber czy kormoran czy debica. Drutu tu nie wychodza z osnowy. Ja bym bral valeo albo jesli sam wysprzeglik padl to tylko jego wymienic i dalej w droge.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Masz jakiegoś allegrowicza zaufanego?? Co by jutro w pudełko zapakował i wysłał żeby max w piątek było??? I żeby wiedział co mi wysłać
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Tak to nie pamietam od kogo bralem ale podzwon popytaj. Zestaw do 6 biegowych tdi wszelkiej masci. Cos kolo 1100 czy 1200 zl kosztuje taki zestaw.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Szwagier w pl kupi sprzęgło valeo wysprzeglik Luk. Niestety trochę przeplace jak na allegro. Ale czas goni.

Troszkę się śmieje teraz bo znalazłem posty z 2012 roku gdzie mówiłeś że ten zestaw to kibel :p
Rozumiem że się poprawiło Smile ?
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,507 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,948 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 13,999 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości