Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Mi się wydaje że na wewnętrznym chodzi głośniej.
Będziesz słyszał że nawiew chodzi inaczej.

Ale sprawdź jeszcze pod dywanikami czy jest sucho.
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz




Tak glosniej. Tylko moze byc tak ze przelaczysz na zewn a on sie nawet po minucie czy dwoch przestawi klapka na wewn a na wyswietlaczu bedzie ze niby nadal zewn jest.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Dywaniki mam gumowe, a dla pewności sprawdziłem z rana całe auto w środku i wszystko jest suche. Rozumiem, że po prostu mam się chwile wsłuchać w to jak pracuje klimatyzacja? Ewentualna naprawa jest dosyć kosztowna?
Odpowiedz
Nie. Sciagnij podszybie od strony silnika pod maska. Wyciagnij filtr kabinowy i obserwuj klape tam jak silnik bedzie pracowal na jalowych. Nawet mozesz tez co pare minut przelaczyc ten obieg i sprawdzac jak to pracuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Jechałem przed chwilą samochodem, i w momencie gdy przestawiam obieg na wewnętrzny zero efektu. Mam nadzieję że poradzę sobie z demontażem Wink. Dam znać jutro co udało mi się zauważyć.
Odpowiedz
Witam, który kabelek odpowiada za informowanie spryskiwaczy reflektorów, ze mają pryskac... chciałbym moc. go odcinać przełącznikiem bo przy obcnej pogodzie spryskiwac co chwilę światła w dzień to mi plynu ucieka masakrycznie dużo a szyby muszę...
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz




No masakrycznie idzie płyn. Ciekawe rozwiązanie. Jakby to rozdzielic
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
A po co ciąć kable ... zdejmijcie zderzak i odepnijcie kostkę - bodajże z lewej strony w okolicach zbiorniczka płyn i wiązki do halogenów.
Odpowiedz
(05-01-2017, 12:29)ULTRA napisał(a): A po co ciąć kable ... zdejmijcie zderzak i odepnijcie kostkę - bodajże z lewej strony w okolicach zbiorniczka płyn i wiązki do halogenów.

oto chidzi, żeby pryskiwac światła na żądanie a nie razem z szybami...
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
W turanie mam tak zakodowane ze psika co piaty chyba raz na reflektor a tak to szyby tylko psika. Poza tym nie dzialaja spryski w trybie swiatel zslaczanych z automatu jako dzienne. Szkoda ze tu tego nie idzie zrobic.
Przesledz instalacje i powinien byc przekaznik od spryskow swiatel.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,600 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,986 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,038 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości