Ocena wątku:
Lekkie dragnia na sprzęgle
11-12-2013, 22:33
Post: #11
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
Panowie nikt nie miał takich objawów ze sprzęgłem?? Nie wiecie co to może być, bo chciałbym się tego feleru pozbyć.
Reklama

11-12-2013, 22:43
Post: #12
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
Kolego -na Twoim filmie nic nie widać,tu mam ciekawszy;
http://www.youtube.com/watch?v=a1H8HfYC2fY
11-12-2013, 23:56
Post: #13
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
Ale tu nie chodzi żeby było coś widać, bo jak mam wam pokazać ze na lekkim wciśnięciu sprzęgła ono drży. chodzi i dzwiek jaki przy tym wydaje to chciałem pokazać w filmiku i zapytać sie czy ktoś wie co to może byc
12-12-2013, 08:20
Post: #14
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
shaq34 ja widze ze jestes uparty i nic sie nied a z tym zrobic. Drgania pedalu sprzegla sa zawsze i w autach nowych i w dieslach i w benzynach i w tych z dwumasa i w tych bez dwumasy. SPrawdzlwem to na dizesiatkach aut fabrycznie nowych w oplu. Tak ma byc i tyle.
Tu u ciebie to tylko slysze ze leciutko lozyskow yciskowe chyba szumi ale to tez nie jest wyrocznia bo tak to sobie mozna po filmie gdybac. JA wymienilem nowy wysprzeglik luka i jakas tam delikatna roznice w dzwieku tez slychac bo wiadomo nacisk na lozysko jakis tam jest. Jelsi chciales bezszumny samochód to trzeba bylo sobie zakupic auto w 100% elektryczne a tu przy tylu mechanizmach ciezko bedzi ezrobic fure nawet za pol miliona pln zeby nic nie szumialo.
Moim zdaniem szukasz dziury nie powiem gdzie... ale tak to wyglada.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
12-12-2013, 10:18
Post: #15
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
potwierdzam miałem golfa IV z dwu masa skonczyła zywot trzaskała mocno przy gaszeniu wrecz waliła po załozeniu jednomasy czyli sztywnego koło pedał tez delikatnie drży lekko tak jak wesol pisze juz mialem z 10 diesli i wszytskie to mialy pozdr
12-12-2013, 21:41
Post: #16
RE: Lekkie dragnia na sprzęgle
no ok dzieki za odpowiedz, teraz już jestem mądrzejszySmile dzięki za pomocSmile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  lekkie przegrzanie kaczortrb69@wp.pl 3 2,178 03-08-2013 08:05
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name