Ocena wątku:
Wyłącznik zapłonu/odcięcie zapłonu
02-12-2017, 17:32
Post: #31
Ukryty wyłącznik zapłonu
Dzis odkryłem ślady próby włamania do mojego Sharana. Nie mam AC, nie mam innego zabezpieczenia po za oryginalnym. Czy jest sens cos takiego montować i jaka jest skuteczność takiego wyłącznika? Jakieś rady?
Reklama

02-12-2017, 18:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2017 18:38 przez wesol.)
Post: #32
RE: Ukryty wyłącznik zapłonu
To najlepsze rozwiązanie. Szwagier rozmawiał w zakładzie karnym z jakimś więźniem to mówił że takich właścicieli aut złodzieje nazywają hamami bo nie dają sobie ukraść auta.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-12-2017, 19:01
Post: #33
RE: Ukryty wyłącznik zapłonu
hehe no to chyba zostane "hamem"

http://allegro.pl/polska-bezpieczna-sens...ml#thumb/1


cos takiego bedzie sensowne? ma długa zwloke 30s co poprawia komfort używania tylko co odciać?
03-12-2017, 00:50
Post: #34
RE: Ukryty wyłącznik zapłonu
Znajomi najczęściej odcinali pompę paliwa.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
03-12-2017, 01:40
Post: #35
RE: Ukryty wyłącznik zapłonu
Ja kiedyś kuzynce zabezpieczyłem passata B5 FL (wtedy miał 5 lat) i się udało. po 3 dniach była próba kradzieży. Niszczone zostały wszystkie zamki, wyrwany panel środkowy deski rozdzielczej, licznik i pod kierownicą ale auta nie ukradli. Włącznik był przy prawej nodze za plastikiem. Przeciąłem kabel masowy od sterowania pompy wtryskowej i zamontowałem tam zwykły włącznik. Wystarczyło.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name