Ocena wątku:
Co Was drażni w SGA?
10-09-2013, 21:31
Post: #21
RE: Co Was drażni w SGA?
wolalbym asv lub ahf



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

11-09-2013, 09:13
Post: #22
RE: Co Was drażni w SGA?
Czyli nie jest tak żle. Na Przebieg nie patrzyłem, tylko na stan. Przynajmniej nie był bity jak poprzedni szarik. Te usterki ktore widzialem nie odstarszyły mnie, bo wiedziałem co i potrafiłem sam je zrobić.


Podobno przeguby są ok - mechanik diagnozował ale za to poluzowała się łapa skrzyni albo poducha silnika... i dla tego stuka przy każdy zasprzęgleniu/ wysprzegleniu i puszczania gazu



11-09-2013, 12:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 12:50 przez adam.)
Post: #23
RE: Co Was drażni w SGA?
Jak to wszystko czytam to jestem w szoku. Mojego kupiłem w lutym 2012, zrobiłem do dzisiaj około 50tkm (obecny stan to 240tkm) i poza częściami eksploatacyjnymi- oleje, filtry,klocki itd
( tego nie liczę- w każdym aucie to trzeba wymieniać ) jak na razie spawałem 2 razy aluminiową rurkę od klimy 2x80 pln i wymieniłem napinacz paska wielorowkowego. To wszystkie awarie jakie mialem

Edit: Za dobrze by było, przypomniałem sobie że termostat wymieniłem
11-09-2013, 14:20
Post: #24
RE: Co Was drażni w SGA?
ja zaczelem od 245tys remonty na ta chwile mam 257300 i narazie przestalem wkladac zobaczymy jak dlugo,na drugim silniku zrobilem juz 1000km



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
11-09-2013, 15:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 15:10 przez daneczek76.)
Post: #25
RE: Co Was drażni w SGA?
mnie drażnią dwie rzeczy:
1) SGA mogły by mieć odsuwane drzwi boczne
2) lżejsze siedzenie aby swobodniej nimi manipulować dźwiganie ich mnie denerwuje.

A pisanie kto co wymienił że połowę auta itd jest bezsensu, bo jak wiemy auta z rynku wtórnego z niewiadomego pochodzenia maja stan jaki mają.....



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
11-09-2013, 15:25
Post: #26
RE: Co Was drażni w SGA?
Zgadzam się z tymi drzwiami. Dobra sprawa takie odsuwane.

Gdzieś czytałem, że SGA to najbardziej zajechane auta, jeśłi chodzi auta na rynku wtórnym... nie wiem ile w tym prawdy ale domyśłam, że jest coś w tym. Noi stąd te nasze narzekania...



11-09-2013, 17:07
Post: #27
RE: Co Was drażni w SGA?
odsuwane moze i dobre ale dosc czesto psuja sie te rolki i caly mechanizm zamykania tych drzwi. Jest to dosc problemeatyczne rozwiazanie jesli chodzi o zawodnosc dzialania. Druga sprawa jest tez to ze przy nawet niedzej klizji zazwyczja takie drzwi juz nie beda chodzic tak jak powinny bo spasowanie tego to nawet i aso moze nie dokonac jak juz bylo przed kolizja.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
11-09-2013, 19:21
Post: #28
RE: Co Was drażni w SGA?
Tak jak mówi wesol - dobrze, że SGA ma klasyczne drzwi - lekkie i łatwe otwieranie.

Mnie wkurza brak półeczek i schowków na drobiazgi (mam dwie komórki, gdzie je dać?), brak udogodnień bagażnikowych (haczyki, uchwyty itp), brak schowków na jakieś pierdoły (przydałaby się podwójna podłoga bagażnika, albo choćby schowki w podłodze przed tylnymi fotelami (może zrobię? kwestia wycięcia dziury i wstawienia skrzynki z klapą).
Czasem się zastanawiam na czujnikami parkowania (i to pomimo tego, że dużo jeżdżę Sprinterem maxem Wink ).



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
11-09-2013, 23:35
Post: #29
RE: Co Was drażni w SGA?
Te fotele to faktycznie mogliby robic z jakichś lżejszych stopów albo cos ,żona kiepsko sobie radzi z nimi...Mnie osobiście wkurza ,że auto niby wygodne ale bardzo kiepsko wygłuszone(nie wiem jak w benzynowych)
11-09-2013, 23:39
Post: #30
RE: Co Was drażni w SGA?
O, moje wygłuszone jest dobrze, co mi akurat bardzo odpowiada.
Ale a propos foteli - przednie są bardzo twarde (siedziska) i po 700 km po prostu boli tyłek.



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name