Ocena wątku:
bipanie
11-05-2013, 22:26
Post: #1
bipanie
witam mam pytanie a mianowicie przy wyłączeniu silnika i zgaszeniu świateł słychać 3- krotne podwójne bipanie . Proszę o pomoc.
Reklama

12-05-2013, 13:31
Post: #2
RE: bipanie
napisz skąd słychać, czy to nowy samochód ( dopiero kupiłeś ) itp.
może jakaś blokada itp. proximy pikają przy uzbrojeniu. jak nie wyłączasz śiateł nie pika - wysil się i napisz coś więcejSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
13-05-2013, 10:25
Post: #3
RE: bipanie
mi pikało jak akumulator był półmartwy - pójdź tym tropem.
13-05-2013, 12:08
Post: #4
RE: bipanie
aku mam nowe zaczeło to się dziaś po wymianie radia ale nie wiem czy to tym jest spowodowane bipanie słychać z konsoli tak samo jak się swiateł nie wyłączy to też słychać sygnał lecz ciągły. auto jest z 2001 roku , bipanie też słychać jak są włączone światła od razu jak zgaszę silnik.
13-05-2013, 17:00
Post: #5
RE: bipanie
teoretycznie ma piszczec sygnal jak zgasisz silnik ale swiatel nie wylaczysz. To ostrzezenie przed zostawieniem na swiatlach tyle ze jak sie otworzy drzwi ale moze masz zwarta krancowke drzwi i moze piszczy dlatego nawet pryz zamknietych drzwiach. Musisz zlokalizowac czy piszczy z licznikow czy gdzies indziej bo nie wiemy czy to czasem nie od czegoś innego ten sygnał.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-05-2013, 18:43
Post: #6
RE: bipanie
tak tylko sygnał ostrzegający - włączonych świateł jest ciągły a te bipanie jest 3 razy podwójne . bip bip - bip bip - bip bip Smile
13-05-2013, 19:51
Post: #7
RE: bipanie
to bipanie radia jak nie sciagniesz panelu po wylaczeniu stacyjki. Jak nie oryginalne tylko jakies np. sony.



Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
23-05-2013, 21:14
Post: #8
RE: bipanie
znalazłem przyczynę a mianowicie zmieniłem radio na sony i rzeczywiście jak nie zdejmę panela z radia to właśnie te bipanie słychać po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Big Grin pozdrawiam wszystkich
23-05-2013, 21:48
Post: #9
RE: bipanie
Napisalem Ci to juz 10 dni temu. uff



Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name