Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: bipanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam mam pytanie a mianowicie przy wyłączeniu silnika i zgaszeniu świateł słychać 3- krotne podwójne bipanie . Proszę o pomoc.
napisz skąd słychać, czy to nowy samochód ( dopiero kupiłeś ) itp.
może jakaś blokada itp. proximy pikają przy uzbrojeniu. jak nie wyłączasz śiateł nie pika - wysil się i napisz coś więcejSmile
mi pikało jak akumulator był półmartwy - pójdź tym tropem.
aku mam nowe zaczeło to się dziaś po wymianie radia ale nie wiem czy to tym jest spowodowane bipanie słychać z konsoli tak samo jak się swiateł nie wyłączy to też słychać sygnał lecz ciągły. auto jest z 2001 roku , bipanie też słychać jak są włączone światła od razu jak zgaszę silnik.
teoretycznie ma piszczec sygnal jak zgasisz silnik ale swiatel nie wylaczysz. To ostrzezenie przed zostawieniem na swiatlach tyle ze jak sie otworzy drzwi ale moze masz zwarta krancowke drzwi i moze piszczy dlatego nawet pryz zamknietych drzwiach. Musisz zlokalizowac czy piszczy z licznikow czy gdzies indziej bo nie wiemy czy to czasem nie od czegoś innego ten sygnał.
tak tylko sygnał ostrzegający - włączonych świateł jest ciągły a te bipanie jest 3 razy podwójne . bip bip - bip bip - bip bip Smile
to bipanie radia jak nie sciagniesz panelu po wylaczeniu stacyjki. Jak nie oryginalne tylko jakies np. sony.
znalazłem przyczynę a mianowicie zmieniłem radio na sony i rzeczywiście jak nie zdejmę panela z radia to właśnie te bipanie słychać po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Big Grin pozdrawiam wszystkich
Napisalem Ci to juz 10 dni temu. uff
Przekierowanie