Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niepokojacy dzwięk w tylnym moście 4motion
#41
Łódź - W-wa mniejwiecej tutaj.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#42
czujnik wyjmuje sie bez wymontowywania fotela .. fotel przesuwa sie do przodu na maxa i już jest dostęp.
Jestem z Łodzi ...
jak ktoś moze pomóc to będę zobowiązany .
Przekładka z próbą potrwa nie wiecej niż 15 min (wszystko odbyło by sie w serwisie który zna juz całą sytuacje).
PS: taka przekładka dałaby mi możliwość dalszego działania ...
Odpowiedz
#43
puk puk
no i co nie trafi sie ktoś pomocny Smile ??
to moze ja gdzies podlecę, zeby po prostu przełożyć na 5 min ten czujnik ,wiedziałbym wtedy czy to na bank on jest walniety ...
naprawdę stoje w miejscu i nie wiem co robić ...
a moze ktoś ma na to jakieś inne rozwiązanie które przyniesie pozytywny rezultat ????
prosze o pomoc
Odpowiedz
#44
z braku rozwiązań wysłałem własnie jeszcze raz czujnik do gostka który go naprawiał .... a moze cos mu poszło nie tak i stanie sie cud po drugim podejściu elektronika magika Wink
Odpowiedz
#45
No to szkoda że dalej masz ten problem nie rozwiązany. Mam takie pytanie czy na podmiankę może byc czujnik z Sharana z ESP ale bez napędu 4motion, może ktoś ma wiedzę w tym temacie.
Odpowiedz
#46
bedzie ten sam.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#47
Więc do dzieła!!!! Pomóżcie koledze bo napewno w jego okolicy znajdzie sie ktoś z samochodem z esp.
U mnie mechanik twierdzi że mam sprawny czujnik bo ESP mi nie świeci. Nie wiem czy akurat tylko w ten sposób można stwierdzić usterkę raczej nie. On twierdzi że w moim przypadku jest to czujnik przy kierownicy choć Vagiem nic nie diagnozował.
Odpowiedz
#48
Bede wdzieczny jak ktoś pomoże Smile
A jeszcze z braku rozwiązań wymysliłem że mógłbym w jakiś sposób "pozbyć sie " tylnych hamulcy na chwile (np zdejmujac tarcze czy wypinajac w jakiś sposób zaciski, tylko chyba wtedy układ do odpowietrzania hmmmm ) i wtedy byłoby pewne czy to na bank ten czujnik odpala ABS bez podstawnie i czy to własnie słychać jak on zaczyna pracować i wyhamowywać koła na tyle ....
Pyt: w jaki sposób uśmierć na chwile tylne hamulce ???
Odpowiedz
#49
(04-07-2013, 16:44)Viktor napisał(a): z braku rozwiązań wysłałem własnie jeszcze raz czujnik do gostka który go naprawiał .... a moze cos mu poszło nie tak i stanie sie cud po drugim podejściu elektronika magika Wink

po drugim podejsciu elektronika nadal czujnik ma złe pomiary na aucie ,tym razem wartosci pocztkowe juz są bedne a jak ruszamy dzwiek nadal wydobywa sie tak jak było Sad
dodatkowo elektronik podesłał mi czujnik swój osobisty w 100% sprawny ale moje auto go wogóle nie chciało wykryć po wpięciu, (podobno wystarczy ze czunik jest z auta po roku 2002 w góre i juz mój seat z konca 2001 roku nie bedzie go widział )
wiec nadal jestem w kropce Sad
PYTANIE :
KTO Z POSIADACZY NASZYCH AUTEK TYLKO Z NAPĘDEM 4MOTION MOŻE MI BEZSTRESOWO ZAUFAĆ I WYPIĄĆ U SIEBIE W 3 MIN CZUJNIK Z POD FOTELA I PODESŁAĆ NA PRÓBĘ.
Za zaufanie i pomoc mogę sie oczywiście rozliczyć finansowo.
GWARANTUJE ŻE ODEŚLĘ CZUJNIK NIE NARUSZONY. POTRZEBUJE GO TYLKO NA 5 MIN ŻEBY PODŁCZYC GO U MNIE I ZOBACZYĆ CZY TO WINA MOJEGO "NIESPRAWNEGO" CZUJNIKA

ALBO INNE ROZWIĄZANIE , 100% BEZPIECZNE DLA KOGOŚ KTO ZECHCE MI POMÓC :
CZY ZNAJDZIE SIE KTOŚ KTO MA AUTKO ROCZNIK 1999-2001 4MOTION KOMU MÓGŁBYM PODESŁAĆ MÓJ "SPRAWNY-NIESPRAWNY" CZUJNIK Z INSTRUKCJĄ 5 MINUTOWEGO MONTAŻU ,zeby mi po prostu go założył do swojego sprawnego autka i zobaczył czy auto bedzie miało te same objawy co u mnie czy nie ...
???????????????????????????????????????????????
Odpowiedz
#50
Wydaje mis ie ze to nie bedzie wina tego czujnika. Cos za duzo sie nie zgadza. Czujników troszke juz podmieniales a nadal lipa. Wyglada na to ze elektronika siadla. Psuje sie i ta od sterowania hladexem i ta co jest na pompie ABS co steruje ESP. Obie te rzeczy dość czesto siadają. Tródno powiedziec co u ciebie jest nie tak ale ja stawiam na pompe ABS ale reki nie daje uciąć.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  4motion, na ile to potrzebne i problematyczne? m-blue 10 8,530 20-06-2016, 19:01
Ostatni post: ufolz
  Dziwny dźwięk z silnika Stiven 2 1,552 14-04-2016, 15:17
Ostatni post: Stiven
  dziwny głośny dźwięk spod maski quent 6 3,586 22-09-2015, 14:17
Ostatni post: pawelstolik
  1Z 90 KM Niepokojący dźwięk silnika - Nagranie Gostas 5 3,308 04-04-2015, 19:13
Ostatni post: wesol
  Kilka pytań - pedał sprzęgła- czasami nie odbija - w połowie dziwny dzwięk szarancza 5 15,034 09-12-2014, 21:47
Ostatni post: szarancza
  Czy to normalny dzwiek silnika? ndru 11 7,510 14-11-2014, 16:46
Ostatni post: wesol
  problem auy dziwny dzwięk z podszybia gralik 38 21,637 26-04-2014, 15:21
Ostatni post: trojaczkileg
  Dziwny dźwięk Alhambra 1.9 AUY dmusek 5 3,922 09-11-2013, 15:17
Ostatni post: dmusek
  Metaliczny dźwięk po wciśnięciu sprzęgła - 1.9 TDI AUY dadi 9 8,870 01-09-2013, 11:03
Ostatni post: dadi
  Dziwny dźwięk przy gaszeniu Scrappy 3 3,564 04-08-2013, 19:09
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości