Ocena wątku:
rozpórka do sharanika
23-03-2011, 15:01
Post: #11
RE: rozpórka do sharanika
to fakt tez jest ważne czy auto nie jst po walcu drogowym albo jakiejś większej stłuczce.
Znam takich ludzi kupili Sharika w ogóle nie pytając się o rad, auto było uderzone , i teraz są problemy korozje układu klimy, zaciekanie wody do środka czyszczenie plastików itd. A oni na to że to marka do [automat-usunięto wulgaryzm] i to nie udany samochód itd.
To ja im tłumacze że kto jak kto ale wypowiadać się może o samochodzie ktoś kto ma go od nowości zrobił nim ze 120 -150 tyś. i wie co i jak , a nie ktoś kto nie zna historii auta wieży w licznikowe bzdury i bajki które im handlarz/sprzedawca naopowiadał.
ah temat rzeka.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Reklama

09-04-2011, 22:09
Post: #12
RE: rozpórka do sharanika
jako że ostatnio trochę bebeszyłem swoje autko to mogę napisać że to auto nie potrzebuje żadnej rozpórki - ściana grodziowa ma specjalne wzmocnienia pomiędzy kielichami (to na górze), na dole jest ława więc rozpórka nie potrzebna, tył jak już pisałem wzmocniony konstrukcją podłogi - jak auto nie bite to powinno być sztywne, w przeciwnym razie żadna rozpórka nie pomoże



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name