Ocena wątku:
Pojemność zbiornika LPG w SGA
30-04-2013, 21:50
Post: #21
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
ja w domu nie używam gazu, boję się wybuchnie mi dom

wesoły - kup auto na gaz, pojeżdzisz i wtedy pogadamy

poza tym poczytaj fachową prasę na temat bezpieczeństwa LPG w aucie a jest ich sporo


przede wszystkim jako moderator powinieneś się wykazać wiedzą lub nie zabierać głosu w temacie.

pozdrawiam
Reklama

30-04-2013, 21:55
Post: #22
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
akurat pierwsze moej auto to meganka z gazem. Nie zebym narzekal na renie ale gazu w aucie nie polecam.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
30-04-2013, 21:58
Post: #23
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
wiesz, ja 20 lat temu koniem jeżdziłem, a dziś ten nie polecam.
nie każde auto kwalifikuje siedo gazu, ale w przypadku silników wystepujacyhc w naszych autach to jak najbardziej.

nowe instalacje ja mam najnowsze BRC nie wiem kiedy gaz kiedy benz.
więc czego więcej wymagać ?

poza tym nikt tu nie pisze o reni tylko o pożadnym aucie.
30-04-2013, 22:15
Post: #24
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
(30-04-2013 21:50)Sigma_74 napisał(a):  przede wszystkim jako moderator powinieneś się wykazać wiedzą lub nie zabierać głosu w temacie.

pozdrawiam
Sigma moderator/administrator nie ma obowiązku znać się na wszystkim więc nie ma co robić takich uwag. Każdy ma swoje zdanie na temat tdi/pb/lpg...



był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
30-04-2013, 22:24
Post: #25
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
zdanie zdaniem, ale jeśli nie ma zielonego pojęcia to niech nie pisze bzdur
30-04-2013, 22:28
Post: #26
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
No niby racja, ale pisanie o jezdzeniu na bombie jest wziete z chmur. Polecam poczytac troche o budowie i funkcji wielozaworow. Mozesz nabic do butli tyle samo gazu co jej objetosc, a i tak NIC powtarzam NIC nie wybuchnie. Od tego jest wielozawor zeby utrzymac wlasciwe cisnienie w butli, a naddatek wypuscic do atmosfery



Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
30-04-2013, 23:17
Post: #27
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
W kwestii tego zbiornika to dopytam miejscowych instalatorów czy mają i jakie koszty wymiany.



był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
30-04-2013, 23:19
Post: #28
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
400zł płaciłęm za butle chyba
pasuje idealnie.
01-05-2013, 07:20
Post: #29
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
akurat nie wiem czy ktos tu z forum rokrecal zbiornik od gazu bo jak sie okazalo to klientowi gazu nie podawalo mimo ze w baku jeszcze bylo troszke ponizej polowy. Co sie okazalo. Brak "poduszki powietrznej" ktora to wypycha gaz ze zbiornika. Do serwisów tez przyjezdzaja auta z LPG.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-05-2013, 09:11
Post: #30
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
No właśnie ciekawe ile musi być minimum tej poduszki do sprawnego działania. Wiadomo że każdy prawie podgina pływak i praktycznie każdemu wchodzi dużo więcej. Jak dałoby radę wlać do zbiornika te 67L to bardzo zwiększa zasięg na jednym zbiorniku.



był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name