Ocena wątku:
"klameczka" składania oparcia
17-03-2013, 22:12
Post: #11
RE: "klameczka" składania oparcia
No, udało się.

Klameczka-uchwyt w serwisie Forda nazywa się "zamek". Nazewnictwo jest podchwytliwe, bo na prawym fotelu montuje się zamek "lewa strona, tył". Nazwa chyba stąd, że na prawym fotelu uchwyt jest po lewej stronie. Fotele lewy i środkowy mają uchwyty po prawej i potrzebują zamka "prawa strona, tył" - wszystko jak na fotce:
[Obrazek: kgej9mgb4cep_t.jpg]
zdjęcie "pożyczone" ze strony http://goo.gl/irajt

Numerów katalogowych jest kilka w zależności od koloru - podawałem VIN samochodu i mi dobrali. W moim przypadku antracytowe:
lewa strona: 1138673
prawa strona: 1138670
kosztował całe 24,71

No i jeszcze jedno: pod tym numerem jest sam plastik. Do poprawnego zamontowania trzeba mieć na tej wystającej metalowej dźwigni sprężynkę - jak na foto poniżej:
[Obrazek: i14x1q0xxvr3_t.jpg]
Bez tego wydaje mi się, że ta klameczka nie będzie się miała jak trzymać.

A urwałem sobie ten uchwycik w drugim rzędzie przez składanie fotela trzeciego rzędu tak, że zagłówkiem ocierał. Czyli jak mówił Kwinto: "trzeba było uważać"...
Reklama

18-03-2013, 05:56
Post: #12
RE: "klameczka" składania oparcia
czyli w fordzie taniej niż w vw



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name