Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
"klameczka" składania oparcia - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-SZUKAJ-POLECAJ-ODRADZAJ)
+--- Dział: Szukam (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Szukam)
+--- Wątek: "klameczka" składania oparcia (/Thread-klameczka-sk%C5%82adania-oparcia)

Strony: 1 2


"klameczka" składania oparcia - Czerwony - 03-03-2013

Szukam "klameczki" do składania oparcia fotela prawego:
[Obrazek: 28da325ffbd3.jpg]


RE: "klameczka" składania oparcia - Scrappy - 03-03-2013

Było już o tym. Dostępne w serwisie za ~30zł.


RE: "klameczka" składania oparcia - Czerwony - 03-03-2013

w VW czy w Fordzie?

Gdy ostatnio o coś w serwisie Forda pytałem, to byli zagubieni jak pijane dzieci we mgle. W końcu się przyznali, że tak w zasadzie to nie jest Ford i może bym sobie lepiej w innym miejscu pomocy poszukał...


RE: "klameczka" składania oparcia - Scrappy - 03-03-2013

(03-03-2013, 22:45)Czerwony napisał(a): w VW czy w Fordzie?

Gdy ostatnio o coś w serwisie Forda pytałem, to byli zagubieni jak pijane dzieci we mgle. W końcu się przyznali, że tak w zasadzie to nie jest Ford i może bym sobie lepiej w innym miejscu pomocy poszukał...

Nawet w skodzie Ci ściągną. W fordzie też powinni to mieć, ale myślę że najszybciej w ASO koncernu VW Wink


RE: "klameczka" składania oparcia - __ArroW__ - 04-03-2013

(03-03-2013, 22:59)Scrappy napisał(a):
(03-03-2013, 22:45)Czerwony napisał(a): w VW czy w Fordzie?

Gdy ostatnio o coś w serwisie Forda pytałem, to byli zagubieni jak pijane dzieci we mgle. W końcu się przyznali, że tak w zasadzie to nie jest Ford i może bym sobie lepiej w innym miejscu pomocy poszukał...

Nawet w skodzie Ci ściągną. W fordzie też powinni to mieć, ale myślę że najszybciej w ASO koncernu VW Wink


Tyle, że w Fordzie troszkę taniej może się okazać patrząc jak ostatnio szukałem obejmy stabilizatora to VW i Skoda miały podobne a Ford niższą cenę Smile, ale pytaj pytaj z chęcią zakupię na przyszłość do siebie również Smile


RE: "klameczka" składania oparcia - Czerwony - 04-03-2013

Dobra, dam znać gdy zrobię rozeznanie.


RE: "klameczka" składania oparcia - piotto0 - 05-03-2013

Jak coś się dowiesz, to daj znać bo sam też tego poszukuję : D


RE: "klameczka" składania oparcia - wojci - 06-03-2013

lenie szukać wam się nie chce

[Obrazek: uchwyta.jpg]
[Obrazek: uchwyt2u.jpg]



RE: "klameczka" składania oparcia - Czerwony - 06-03-2013

W serwisie Forda mam już zamówioną za 25 zł brutto. Ma być w 2 dni, bo tylko na zamówienie.

Dodam na marginesie: wysłałem pytania mailem do serwisów trzech marek w mojej okolicy, odpowiedzieli tylko z Forda.


RE: "klameczka" składania oparcia - Czerwony - 08-03-2013

Oooopss...
Wpadeczka nastąpiła.

Otóż w katalogu Forda (inne numery) coś, co się nazywa "uchwyt prawy" to nie jest uchwyt do prawego fotela, tylko uchwyt, który jest z prawej strony fotela - czyli do fotela lewego i środkowego. Jasne, że ciemne?

Czekam na przyjazd właściwej klamki. Jak przyjedzie - podam numery katalogowe.