Ocena wątku:
Bezczelne zlodziejstwo !!!
07-01-2013, 09:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 09:48 przez daneczek76.)
Post: #11
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
zwiększyć kary i uciąć sielankę w więzieniach niech zapier....ą na siebie np: w kamieniołomach, - a nie rząd myśli jak tu ściągnąć od kierowców jak najwięcej kasy , a o złodziejach i innych takich nie myślą żeby praw zmienić, no bo po co jak łatwa kasa jest na drodze.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Reklama

07-01-2013, 19:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 19:43 przez adam.)
Post: #12
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
Ostatnio czytalem że chcą podnieść za niską szkodliwość czynu z 250 zł do 1000 zł . Zobaczycie co się będzie działo.Polska to chory kraj
07-01-2013, 21:01
Post: #13
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
zwiększyć kary i uciąć sielankę w więzieniach niech zapier....ą na siebie np: w kamieniołomach, - a nie rząd myśli jak tu ściągnąć od kierowców jak najwięcej kasy , a o złodziejach i innych takich nie myślą żeby praw zmienić, no bo po co jak łatwa kasa jest na drodze. daneczek nie chciałbyś trafić do Polskego więziena,moim zdaniem powino być tak ,jest wina jest kara,to żadnemu złodziejowi by się nie opłacało nawet przy dzisiejszych karach krasć,ale policja w polsce potrafi karac kierowców za byle co,a kradzieże itp,to dla nich zbyt trudne i zbyt dużo pracy, nie lepiej im siedzieć i pić kawe i nażekac ze mało zarabiają !!!!!!!!
10-01-2013, 00:58
Post: #14
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
Wczoraj bedac na zakupach z moja zonka uslyszalem podobny temat rozmowy dwoch klientow ktos wycial jednemu z Alhambry caly uklad wydechowy centralnie pod blokiemAngry a jak facet opowiadal tydz pozniej w bialy dzien klient zap........ mu listwe zderzaka to dopiero jest chamstwo SzokAngry
10-01-2013, 04:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 04:55 przez sp6qkx.)
Post: #15
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
Szperając po internecie znalzalem pare artykułów na temat katalizatorów i widać że nie tylko u nas
jest z tym problem.
http://wiadomosci.goniec.com/policyjne/5...alizatory/


http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dl.../725622914
tutaj jest ciekawe stwierdzenie u.c "groźny złom" ( jak jest pod autem to nie jest groźny dla srodowiska ?? ) zamiast sprawdzić to co istotne - pochodzenie i czy zostały nabyte legalnie oraz np. zakazac skupu by ograniczyć kradzieże co z pewnośćia korzystnie wpłyneło by na srodowiko , dużo wiecej aut nadal by posiadało Kata a dla złodzieja nie stanowiłby wielkiej wartośći .


i inne artykuły....
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/...li,1823122

http://www.roland-gazeta.pl/aktualnosci/...emiec.html

Pozdrawiam ...



10-01-2013, 08:52
Post: #16
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
(07-01-2013 00:26)fredric napisał(a):  
(06-01-2013 19:43)stasio59 napisał(a):  to jest podyktowane bezrobociem w kraju, i do takich własnie pomysłów sie ludzie targną ,bo jest wiadomo ze chwila strachu, a maja towar z którego dostanie pare złotych, no chyba ze jest magik i z kata wycisnie to co tam w nim siedzi ,a jest tego cho cho ,no i równiez do nie typowych aut sa szpece co działaja na zamówienie, upatrza model i wio ,

Nie tylko bezrobociem ale małymi karami, jakby tak przyłapany złodziej musiał oddać za takiego kata 30tyś zł i ściąganie kasy odbywało się nie tylko z niego ale, żona/matka/ojciec/brat i wszyscy z rodziny to byłoby spokojnie.

nie przeginaj.
może stryjeczny brat mojej drugiej żony też ma płacić za mnie?
10-01-2013, 11:33
Post: #17
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
(10-01-2013 08:52)sarkrz napisał(a):  
(07-01-2013 00:26)fredric napisał(a):  
(06-01-2013 19:43)stasio59 napisał(a):  to jest podyktowane bezrobociem w kraju, i do takich własnie pomysłów sie ludzie targną ,bo jest wiadomo ze chwila strachu, a maja towar z którego dostanie pare złotych, no chyba ze jest magik i z kata wycisnie to co tam w nim siedzi ,a jest tego cho cho ,no i równiez do nie typowych aut sa szpece co działaja na zamówienie, upatrza model i wio ,

Nie tylko bezrobociem ale małymi karami, jakby tak przyłapany złodziej musiał oddać za takiego kata 30tyś zł i ściąganie kasy odbywało się nie tylko z niego ale, żona/matka/ojciec/brat i wszyscy z rodziny to byłoby spokojnie.

nie przeginaj.
może stryjeczny brat mojej drugiej żony też ma płacić za mnie?

Nie przeginam tylko ostre podejście do sprawy rozwiązuje problem i nieuniknięcie kary. W momencie gdy większość tgz złodziei,oszustó i im podobnych paserów wszystkie dobra mają zarejestrowane na wujków i ciotki to jedyne wyjście jest dokładne sprawdzenie i zabranie majątku. Mam przypadek w mojej najbliższej rodzinie że człowiek oszukał na 5000zł i sprawa trafiła do sądu....... właśnie mija 5lat od końca sprawy i wygląda to tak, on twierdzi że nie chciał nas oszukać i nie ma kasy na oddanie. Faktycznie ma nas w dupie a komornik którego ma na głowie nie może nic zająć bo wszystko jest na żonę a ma zniesioną wspólność majątkową. Mamy sprawę wygraną i lecą mu odsetki i na dzień dzisiejszy jest to już 8tys ale co z tego......



był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
10-01-2013, 13:47
Post: #18
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
Epilog:
Otrzymałem dziś zawiadomienie z komisariatu o "...umorzeniu śledztwa z powodu braku..." itd...
Szybciutko co ? Smile
W poniedziałek byłem w PZU na wycenie, wczoraj wypłacili kwotę, która oczywiście nie wystarczyłaby na naprawę oryginalnymi częściami ale...
W poniedziałek wieczorem już auto było sprawne: rura wydechowa + "klorynka" do skręcania rur + katalizator uniwersalny (za 250 zł w sklepie, nowy) + palnik i robota mojego nieocenionego mechanika.
Aluśka ma trochę bardziej "metaliczny" dźwięk, jedzie tak samo, kopci tak samo...
Na pohybel złodziejom i paserom !!!
Tym razem nie "ch ... im w du..." tylko "rura wydechowa im w d..." !!!



Alhambra Allrad Sport 1,9 TDI 4Motion
Subaru Justy 1,3 4WD 1996 (do zabawy Wink)
10-01-2013, 17:10
Post: #19
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
fredric ja tez nie uważam żeby ktoś inny niż sam złodziej płacił za swoje winy nie ma kasy zapłacić, do roboty w kamieniołom i wszystko gra niech zarobi na kar i utrzymanie. Naprawdę są zawody szkodliwe których nikt nie chce wykonywać - nie robi to jest kara a nie Ciechocinek.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
10-01-2013, 22:59
Post: #20
RE: Bezczelne zlodziejstwo !!!
(10-01-2013 22:09)stasio59 napisał(a):  wiecie co , koledzy nam brakuje tego przywódce z wąsikiem , on napewno by zrobił porzadek odrazu albo kamieniołomy albo do budowy dróg

to prawda,ale co nie którzy mają cechy podobne to tego z wąsikem,na naszym forumTongue




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name