Ocena wątku:
Przewody paliwowe ?
25-12-2012, 19:35
Post: #1
Przewody paliwowe ?
Witam. Ostatnio miałem problem z odpalaniem autka (sharan 98 110KM).
Aku jest dobre,paliwo w baku też jest Smile
Na początku wydawało mi sie ze moze to świece ale nie. W przewodzie paliwowym zaobserwowałem powietrze a wydaje mi sie ze go tam nie powinno być. Po dalszych poszukiwaniach odkryłem że mam popękane przewody gumowe i z nich leci ON.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc i napisać dokładnie od czego są te przewody (wydaje mi sie że są to przelewowe/powrotne paliwka), czy one sie jakoś fachowo nazywają czy po prostu jest to przewód gumowy w oplocie i ewentualnie jaką mają średnice. Na foto zaznaczyłem te przewody.
Z góry dziękuje !

http://pics.tinypic.pl/i/00224/886hcc48wk4v.jpg
Reklama

25-12-2012, 20:07
Post: #2
RE: Przewody paliwowe ?
tak przelewy. Do kupienia w kazdym sklepie motoryzacyjnym ale najtaniej bedzie w rolniczym typu agroma. sprzedaj na metry z ajakies smieszne pieniadze. Srednice dopasujesz sobie samemu po pomiarze suwmiarką bo nie pamietam juz teraz jakie tam sa ale chyba cos kolo 3-4 mm wewn.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-12-2012, 22:47
Post: #3
RE: Przewody paliwowe ?
Dzieki za odp. Niestety nie mam suwmiarki, a druga sprawa to taka ze obecnie jestem w UK a tu jest lipa ze sklepami z czesciami do aut. Dlatego bardzo bym prosił kogos o podanie średnicy abym mogl sobie zamówic z neta.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  AFN/inne - Przewody podciśnienia maciej94 31 32,246 10-09-2017 22:40
Ostatni post: wesol
  Przewody paliwowe pod podłogą sision 5 1,890 03-03-2016 19:53
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name