Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STAG ISA2 czy BRC Sequent 24 - help
#12
Witam no i gazik założony !

Stanęło na BRC Sequent z rąk lokalnego gazownika z polecenia dobrego kolegi.

Chłopaki jestem pod wrażeniem gościa. Nie licząc faktu iż byłem z polecenia, łatwo udało mi się nawiązać kontakt z instalatorem.
A ponieważ jestem po elektronice i informatyce to jestem troszkę przewrażliwiony jeśli chodzi o wykonanie prac instalatorskich ( poprawność i estetyka), więc poprosiłem żeby brać „udział” w pracach instalatorskich. Pewnie fakt mojego polecenia skłonił instalatora do wpuszczenia mnie na warsztat .

PANOWIE - Ten Facet jest jeszcze większym perfekcjonistą ode mnie.

Nie ma lipy, poprawek, przekładań- wszystko zostało przymierzone, sprawdzone a potem zamontowane. Kolektor ssący zdemontowany, uszczelki wymienione, odwierty wykonane poprawnie, reduktor zamontowany stabilnie do konstrukcji pojazdu, wtryski ukryte pod osłoną- nic nie stuka, nic nie obciera- wszystko tak jak powinno być. Prace przebiegały bez żadnego pośpiechu, a trwały one prawie dwa dni.
Programowanie – obwodnica z laptopem i OBD2 jednocześnie. Ustawione dotryskiwanie paliwa przy wysokich obrotach. Do 160 km/h bez zająknięcia więcej nie dawałem bo mi szkoda fury.

Po sprawdzeniu szczelności – konserwacja podwozia w miejscach ingerencji przy montażu butli gazowej i przewodów ( Bitex).

Do tego pełna diagnostyka komputerowa samochodu.
Pomyślałem, że gościu po elektronice jak ja, a tu „zonk” – po MECHATRONICE.

Bądź co bądź jestem mega zadowolony z instalacji. NARESZCIE ogarnięty gazownik. Polecam Bydgoszcz, ul. Kalinowa 2.

Rano 8 st. C odpalam na benzynie – jadę – po 250 metrach już gazik. Próg przełączenia 30 st.C

Nareszcie TANIO . ;-)
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: STAG ISA2 czy BRC Sequent 24 - help - przez krzysiacz - 08-11-2012, 22:00
RE: STAG ISA2 czy BRC Sequent 24 - help - przez G.T. - 19-10-2013, 19:16

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z gazem BRC sequent 24 smokusmk 3 3,943 28-07-2017, 22:12
Ostatni post: piotrkulig
  AYL Stag 300 duze spalanie OBD uboga mieszanka lysydriver 1 2,406 12-10-2016, 10:36
Ostatni post: Rysiekkk
  BRC SEQUENT 24 - czy trzeba programować ten sterownik dla konkretnego silnika maselinho 3 3,473 09-01-2015, 22:16
Ostatni post: blabson

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości