Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak hamują SGA?
#11
Objawy dokładnie jakby podciśnienie uciekało. Oprócz wężyka to sprawdź na pompie vacum krucieć - ja miałem właśnie tam luz i podciśnienie uciekało, no i turbo późno wstawało, do tego jak gasiłem to szarpało motorem, a mechanik od razu że dwumasa pada. Po nałożeniu warstwy kleju jak ręką odjął wszystkie objawy.
Odpowiedz




#12
Ja dwa miesiące temu wymieniłem wszystkie klocki, tarcze oryginalne pozostawiłem jeszcze są OK
Piszę poprawnie po Polsku.

Odpowiedz
#13
Odświeżę temat Smile Czy możecie napisać jakie połączenie tarcz i klocków macie w swoich autach i jak to hamuje?
Odpowiedz
#14
Ja jestem z hamulców zadowolony Big Grin Mam tarcze 318 bodajże i hamuje tak, że pewnego razu, po gwałtownym wciśnięciu pedału roleta w bagażniku mi się zwinęla Tongue
VW Sharan TDI AUY
AUDI A6 C5 Quattro APS
Odpowiedz
#15
Od niedawna użytkuje Sharana,i zaniepokoiła mnie jedna rzecz.
Miałem wrażenie że samochód hamuje tylko przodem, podjechałem do Stacji Kontroli
i na rolkach nie byłem wstanie zablokować tylnych kół Undecided

Czy wy też tak macie ???
Odpowiedz
#16
Jak ostro hamowałem to zostały na jezdni szlaczki po wszystkich kołach. Sprawdź te tylne hamulce bo coś masz nie tak.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




#17
Brak hamulców tylnych nie jest cechą SAG. Wszystkimi butami ma hamować.
Odpowiedz
#18
Dzięki za informacje jutro rozbieram zaciski i sprawdze czy się nie zapiekło
Odpowiedz
#19
Witam.Ja w swoim mam tarcze i klocki na przedniej i tylnej osi od Mikody.Hamulce OK.w czerwcu byłem na przeglądzie i nie ma zdnych problemów z hamulcem nożnym jak też ręcznym.
Odpowiedz
#20
na 90% zapieczone tloczki w zacisku.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości