Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MFD - Zrób to sam
#1
No to padło na MFD. Miało być coś z wielkim ekranem dvd, ale fabryczne ma swój urok. Do tego dojdzie DVD, kamera cofania i jakiś zewnętrzny ekran dla maluchów, może sterowanie z kieratu.
Pacjent Sharan VR6 '97. Zakupione zostały ramki pod MFD.
MFD już namierzone z polskim menu, kodem i mapami. Teraz powiedzcie czego się spodziewać przy montażu, Jakieś niespodzianki?
Co dokupić? Będę to obszernie fotografował dla potomnych z opisami, co jak i po co więc proszę tylko o rzeczowe informacje aby nie zaśmiecać wątku biciem piany.
Odpowiedz




#2
Dzięki serdeczne. Plan jest wykorzystać do tego, do czego tylko się da. Jedyne czego się obawiam to podłączeń, wtyczek itd, ale wszystko jest do ogarnięcia jak sadzę.
Odpowiedz
#3
No to dziś podjąłem próbę podpięcia panelu klimatronika z podwójnym sterowaniem. Efekt jest taki, że temp dla pasażerów można ustawić o 4 chyba stopnie wyższą od przodu, ale nie niższą czyli tak jak pisaliście, ale... No i własnie. Regulacja wiatrakami nie działa. Ani przód ani tył. Tzn regulowanie nie daje nic. Dmuchawy nie odpalają a do tego, wskaźniki prędkości nadmuchu żyją, czyli zmniejszają i zwiększają zakres niezaleznie od niczego, nawet od siebie nawzajem.

Ma ktoś może rozpisane piny we wtyczkach starego klimatronika z jednym sterowaniem i nowszego z dwoma?
Odpowiedz
#4
Powiedzcie mi jeszcze jedno. Czy da się jednocześnie używać navigacji i odtwarzać na zewnętrznych ekranach DVD czy trzeba mieć dwie niezależne instalacje
Odpowiedz
#5
Wie, wiem, że czyta tylko mapy. Chodzi mi o to czy posiadając zewnętrzny napęd da radę zmotać to tak aby obsługując napęd z poziomu navi odpalić dzieciakom z tyłu film, a na ekranie navi, nawigację.
Odpowiedz
#6
To oczywiście wiem, Sama navi nie obsłuży płyt dvd, jedynie adapter i zewnętrzny odtwarzacz. Największym problemem jak się okazuje jest namierzenie panelu klimatronika, który będzie działał w MKI. Cena katalogowa, uwaga, 5300zł Wink
Odpowiedz




#7
panowie ale po co na siłę i nie wiadomo za jaką kasę szukać rozwiązania które jest z przed kilku ładnych lat, nie lepiej kupić tablet 10" i odtwarza wszystkie filmy i pliki, można pograć , a jak trzeba to i internecik można włączyć. Dobry i niedrogi np: Go Clever A73
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#8
Dokladnie! Ja nawet nawigacji MFD nie uzywam, bo sie przyzwyczailem do swojego Asusa i IGO. A filmy dzieciakom puszczam z zestawu kupionego 2 lata temu za 400pln (jeden czytnik DVD, wejscie kart, wejscie USB, dwa monitorki 7 cali, na obu leci to samo) - dziala do dzisiaj Smile
VW Sharan 2.0 140KM 2008r
[Obrazek: icon1.png]
Odpowiedz
#9
Jak najbardziej macie rację. Jeśli nie znajdę panelu klimatronika pewnie skończy się na czymś niefabrycznym, ale motywacją moją jest nie użytkowość, a fabryczność. Lubię gdy wszystko jest z jednej parafii.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Mini ISO Niebieski - Kabel zmieniarki VW rozpisak pinów, zrób to sam daneczek76 0 7,513 06-02-2012, 13:50
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości