Ocena wątku:
MFD - Zrób to sam
11-08-2012, 14:14
Post: #1
MFD - Zrób to sam
No to padło na MFD. Miało być coś z wielkim ekranem dvd, ale fabryczne ma swój urok. Do tego dojdzie DVD, kamera cofania i jakiś zewnętrzny ekran dla maluchów, może sterowanie z kieratu.
Pacjent Sharan VR6 '97. Zakupione zostały ramki pod MFD.
MFD już namierzone z polskim menu, kodem i mapami. Teraz powiedzcie czego się spodziewać przy montażu, Jakieś niespodzianki?
Co dokupić? Będę to obszernie fotografował dla potomnych z opisami, co jak i po co więc proszę tylko o rzeczowe informacje aby nie zaśmiecać wątku biciem piany.
Reklama

11-08-2012, 14:36
Post: #2
RE: MFD - Zrób to sam
Dzięki serdeczne. Plan jest wykorzystać do tego, do czego tylko się da. Jedyne czego się obawiam to podłączeń, wtyczek itd, ale wszystko jest do ogarnięcia jak sadzę.
14-08-2012, 17:48
Post: #3
RE: MFD - Zrób to sam
No to dziś podjąłem próbę podpięcia panelu klimatronika z podwójnym sterowaniem. Efekt jest taki, że temp dla pasażerów można ustawić o 4 chyba stopnie wyższą od przodu, ale nie niższą czyli tak jak pisaliście, ale... No i własnie. Regulacja wiatrakami nie działa. Ani przód ani tył. Tzn regulowanie nie daje nic. Dmuchawy nie odpalają a do tego, wskaźniki prędkości nadmuchu żyją, czyli zmniejszają i zwiększają zakres niezaleznie od niczego, nawet od siebie nawzajem.

Ma ktoś może rozpisane piny we wtyczkach starego klimatronika z jednym sterowaniem i nowszego z dwoma?
15-08-2012, 13:59
Post: #4
RE: MFD - Zrób to sam
Powiedzcie mi jeszcze jedno. Czy da się jednocześnie używać navigacji i odtwarzać na zewnętrznych ekranach DVD czy trzeba mieć dwie niezależne instalacje
16-08-2012, 09:01
Post: #5
RE: MFD - Zrób to sam
Wie, wiem, że czyta tylko mapy. Chodzi mi o to czy posiadając zewnętrzny napęd da radę zmotać to tak aby obsługując napęd z poziomu navi odpalić dzieciakom z tyłu film, a na ekranie navi, nawigację.
04-09-2012, 11:22
Post: #6
RE: MFD - Zrób to sam
To oczywiście wiem, Sama navi nie obsłuży płyt dvd, jedynie adapter i zewnętrzny odtwarzacz. Największym problemem jak się okazuje jest namierzenie panelu klimatronika, który będzie działał w MKI. Cena katalogowa, uwaga, 5300zł Wink
06-09-2012, 21:00
Post: #7
RE: MFD - Zrób to sam
panowie ale po co na siłę i nie wiadomo za jaką kasę szukać rozwiązania które jest z przed kilku ładnych lat, nie lepiej kupić tablet 10" i odtwarza wszystkie filmy i pliki, można pograć , a jak trzeba to i internecik można włączyć. Dobry i niedrogi np: Go Clever A73



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
07-09-2012, 14:50
Post: #8
RE: MFD - Zrób to sam
Dokladnie! Ja nawet nawigacji MFD nie uzywam, bo sie przyzwyczailem do swojego Asusa i IGO. A filmy dzieciakom puszczam z zestawu kupionego 2 lata temu za 400pln (jeden czytnik DVD, wejscie kart, wejscie USB, dwa monitorki 7 cali, na obu leci to samo) - dziala do dzisiaj Smile



VW Sharan 2.0 140KM 2008r
[Obrazek: icon1.png]
09-09-2012, 20:33
Post: #9
RE: MFD - Zrób to sam
Jak najbardziej macie rację. Jeśli nie znajdę panelu klimatronika pewnie skończy się na czymś niefabrycznym, ale motywacją moją jest nie użytkowość, a fabryczność. Lubię gdy wszystko jest z jednej parafii.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Mini ISO Niebieski - Kabel zmieniarki VW rozpisak pinów, zrób to sam daneczek76 0 7,495 06-02-2012 13:50
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name