Ocena wątku:
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
19-06-2013, 18:13
Post: #51
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Można by litanię denerwujących zachowań napisać (ten wątek chyba właśnie nią jest). Pozwolę sobie troszeczkę inaczej sformułować tytułowe pytanie:

Gdyby Złota Rybka zaoferowała Ci zlikwidowanie na całym świecie, od zaraz, JEDNEGO, wybranego złego zwyczaju drogowego, to wybrał(a)byś...

Ja bym sobie zażyczył, aby od jutra wszyscy kierowcy poprawnie używali migaczy.
Reklama

19-06-2013, 18:22
Post: #52
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Niezdecydowanie. Jechac, nie jechac, a moze jednak pod kola nadjezdzajacego.



Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
19-06-2013, 20:00
Post: #53
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Ja we Włoszech oduczyłem sie stawać na stopie po 4 najechaniach na tyłek stwierdziłem że nie ma sensu to jak walka z wiatrakami.A o wyrzucaniu przez okno to można książke napisać potrafią nawet wyrzucić worek ze śmieciami bo im sie nie chce stanąć przy śmietniku.



18-05-2014, 13:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2014 13:46 przez slawko4x4.)
Post: #54
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
siedzenie na tyłku albo nieudolne próby wyprzedzania i tym samym siedzenie na tyłku na tye blisko że ty musisz uważac i spokojnie manewrowac żeby on nie wleciał ci w dupę

podobnie jak po wyprzedzaniu wciskają się przed maskę albo zaraz gdzieś skręcał zatrzymywał się albo wyprzedzał bez sensu bo przed tobą i tak ze 20 innych aut w sznureczku
18-05-2014, 14:33
Post: #55
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Jezdzenie przy srodkowej lini.
A ruch mamy prawostronny, wiec trzymac sie do ch... prawej krawedzi.
19-05-2014, 09:10
Post: #56
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Brak zdecydowania, i niepewność na drodze, która się przeistacza w niebezpieczeństwo i zagrożenia.



Arthezz Listonosz In-Post
04-07-2014, 09:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 12:16 przez bartek82r.)
Post: #57
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Myślę, że do tego tematu będzie pasował ten filmik:



09-12-2014, 12:09
Post: #58
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Ja nie lubię jak kierowca jedzie albo jak totalna ciota, która prawdopodobnie pierwszy raz w życiu prowadzi samochód, albo jak jeździ jak Kubica, myśli że wszystko mu wolno, jest najlepszy i nie stwarza żadnych zagrożeń. Myślę że to jest podsumowanie wszystkich przypadków, bo albo mieszczą się w jednym przykładzie albo drugim Big Grin
10-12-2014, 09:32
Post: #59
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
w tym miejscu przypomniała mi się myśl pewnego kierowcy jadącego 140km/h na autostradzie.
wszyscy co jadą wolniej-cioty a ci co szybciej-debile
10-12-2014, 09:54
Post: #60
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-12-2014 09:32)sarkrz napisał(a):  w tym miejscu przypomniała mi się myśl pewnego kierowcy jadącego 140km/h na autostradzie.
wszyscy co jadą wolniej-cioty a ci co szybciej-debile

Nie mówiąc o tym, jak wnerwiający jest ktoś jadący z taką samą prędkością jak Ty... Big Grin




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name