Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Moto News (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? (/showthread.php?tid=175)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - mokrysedes - 28-11-2010 19:25

Ciekawi mnie jak postrzegamy siebie i innych użytkowników dróg, poddaję więc pod dyskusję pytanie "Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców na drogach?"


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - juby6 - 29-11-2010 00:27

Mnie najbardziej denerwuje blokowanie lewego pasa na dwu pasówkach


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - sznooora - 29-11-2010 15:23

(29-11-2010 00:27)juby6 napisał(a):  Mnie najbardziej denerwuje blokowanie lewego pasa na dwu pasówkach
na autostradach szczegolnie Angry


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - agaikarol - 29-11-2010 17:51

Witam
Mnie denerwuje brak myślenia o innych uczestnikach dróg - Kierowcach szczególnie.

Piszę tak ogólnie ponieważ lista szczegółowa jest naprawdę długa.
Jak znajdę czas to ją napiszę

pozdrawiam


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - Jabol - 29-11-2010 18:42

Mnie denerwują kierowcy w kapeluszach Smile cisnący lewym pasem na 4 biegu .


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - mokrysedes - 30-11-2010 00:10

Ja jak jadę na czwartym biegu to tylko lewym pasem. Big Grin
Choć faktem jest, że jeżdżę bez kapelusza.


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - Jabol - 30-11-2010 18:16

Może żle to napisałem powinno być że wkur...jąmnie kierowcy w kapeluszch jeżdzący po trasie szybkiego ruchu np w stronę Gdańska na 4 biegu lewym pasem ,i ci co jezdzą po np Wa-wie na 3 biegu blokując trochę szybszych ,chętnie bym ich zepchnoł do rowu.


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - mokrysedes - 30-11-2010 19:02

Ja napisałem o czwartym biegu i lewym pasie bo u mnie na czwórce ciągnie do prawie dwóch setek Big Grin


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - agaikarol - 03-12-2010 02:41

Witam

Wracając do tematu

Kierowcy Blokujący warunkowy zjazd

pozdrawiam


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - moherydz - 11-12-2010 20:49

Na trasie:
Wyprzedzający "za wszelką cenę" zmuszając mnie do hamowania
W mieście:
Slalomowcy, traktujący innych jak pachołki
I jednym i drugim powyrywałbym nóżki
[Obrazek: roadrage28.gif]