Ocena wątku:
magnetyzer czy warto?
22-11-2010, 17:38
Post: #1
magnetyzer czy warto?
tak przez przypadek trafilem na stronke o magnetyzerach
http://www.magnetyzer.net.pl/
i
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic160313.html
i znalazlem taka aukcje
http://aukcje.nasza-klasa.pl/magnetyzery...84823.html

i moje pytanie czy ktos to juz testowal ?
czy warto wydac te 70zl z przesylka czy sa to pieniadze wyrzucone w bloto?
przy moich wydatkach na paliwo robiac ok 80k na rok to nawet jakbym oszczedzil 2% na spalaniu to i tak mi sie to zwroci to w niecale pol roku



[Obrazek: icon1.png]
VW Sharan 19TDI 110PS
Reklama

22-01-2011, 23:12
Post: #2
RE: magnetyzer czy warto?
Nikt nie odpowiada a jako, że uwielbiam temat magnetyzerów to odpowiem.
Tak na zdrowy rozsądek.
gdyby magnetyzer oszczędzał paliwo a jest tak smiesznie taki to producenci walcząc o klienta wieki temu zwęszyliby interes i montowaliby je seryjnie. Nie ma mozliwości aby ułozyć cząstki paliwa, powietrza czy cholera wie czego jeszcze magnesem Wink
31-03-2011, 09:34
Post: #3
RE: magnetyzer czy warto?
Prawda i pewnie seryjnie by montowano je na lini fabrycznej w autach.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
31-03-2011, 16:44
Post: #4
RE: magnetyzer czy warto?
Magnetyzer jak najbardziej, tylko że w połączeniu z czerwonymi kołami daje prawdziwy efekt.... na zwykłem 1.9tdi 50KM więcej.
01-04-2011, 09:10
Post: #5
RE: magnetyzer czy warto?
taaa zamiast magnetyzera dobra mapa do silnika i moc się zwiększy i spalanie spadnie, oczywiście mówimy o wirusie do EKO jazdy.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
22-12-2012, 18:59
Post: #6
RE: magnetyzer czy warto?
Szkoda kasy, zbędny wydatek. Zaryzykowałem i kupiłem spalanie w moim automacie nie spadło nawet o 0,1 litra.
22-12-2012, 19:34
Post: #7
RE: magnetyzer czy warto?
po programie zrobionym nawet u fachowca tez nie spadnie spalanie. To tylko takie gadanie. Tez pytalem Roberta o taki soft i tak jak przypuszczalem to tylko złudne mrzonki. Silnik spali tyle ile musi i ewentualne poprawy parametrów silnika czy zastosowanie roznych wynalazkow, technologii moze wplynac na spalanie osiagi itp. Nie ma takiej opcji by silnik nawet na CR z cisnieniem wtrysku ponad 2000 barów i nawet do siedmiu wtrysniec podczas jednego suwu mial spalanie bajecznie niskie. Nie da sie miec 200 koni pod maska i spalanie przy wykozystywaniu tej mocy na poziomie kilku litrów. Regulacje spalania mamy pod prawym butem.
Tak samo sprawa sie ma z magnetyzerami. Lepiej zadbac o motorownie, wymienic filtry, wyregulowac silnik np kąt wtrysku itp to wtedy tez moze cos tam sie odczuje ze cos mniej spali. Napompowac koła do odpowiedniego cisnienia, hamulce oczyscic itp.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
22-12-2012, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2012 20:35 przez sp6qkx.)
Post: #8
RE: magnetyzer czy warto?
Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami , szkoda nawet 10zł na to lepiej za tą kase
wypić sobie piwo lub chocby przeznaczyc na pomoc biednej osobie i zrobić
dobry uczynek na swięta ,niż nabijać $$ sprzedającym ten kit , podobnie ma się sprawa z
super dodatkami do olejów i do paliwa które niby maja dokonywac cudów a tak naprawde
działaja jedynie psychologicznie , mój znajomy uparł sie 2 lata temu by kupić
taki magnetyzer i do tej pory po przejechaniu 50000km jego Toyota jak miała apetyt na
palowko tak ma do tej pory , nic sie nie zmieniło poza tym że ma lżej w kieszeni
no i ma wiecej złomu pod maską Smile . Jak napisał WESOL zadbac o stan techniczny by zminimalizować opory
toczenia oraz można jeszcze zaoszczedzić jadąc ekonomicznie ale to już inny temat Smile
Pozdrawiam ...



23-12-2012, 15:03
Post: #9
RE: magnetyzer czy warto?
Jak byłem młody i "głupi" Smile to skusiłem się na coś takiego jak jeździłem jeszcze F-126p - niestety nic mi nie dało chociaż bardzo chciałem i czekałem aż zacznie działać... po roku wywaliłem magnetyzery... miałem zamontowane na przewodach od benzyny i powietrza Smile



Seat Alhambra '99, 1.9 TDI 110 KM, AFN
23-12-2012, 15:50
Post: #10
RE: magnetyzer czy warto?
Ja to mialem w pasku b5115 km nic niedalo Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name