Ocena wątku:
Jak sprawdzić książke serwisową
05-03-2012, 15:20
Post: #1
Jak sprawdzić książke serwisową
Witam. Jak sprawdzic czy książka nie jest podrobiona? Serwis VW nie odpowie bo nie może. No to jak sprawdzić przeszłość mojego samochodu?
Reklama

05-03-2012, 15:42
Post: #2
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
może trzeba zapłacić - podajesz VIN samochodu i nie ma problem jeśli to jest twój samochód aby podali ci przynajmniej ostatni serwis datę i przebieg samochodu.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
05-03-2012, 15:45
Post: #3
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
Niestety się nie da. Oni nie udzielają takich informacji.
05-03-2012, 16:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2012 16:41 przez daneczek76.)
Post: #4
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
Jak to tłumaczą , czym się zasłaniają pewnie danymi osobowymi. Ja sprawdzałem jakiś rok temu koledze wszystko da się załatwić ile kosztowało nie pamietam, Jeśli jesteś właścicielem auta i w dodatku robisz serwis u nich masz prawo do tego aby pan podał ci historie a przynajmniej ostatni wpis.
Jesli dopiero chcesz kupić samochód i nie jesteś właścicielem to faktycznie kręcą nosem, ale też jest to do załatwienia , bierzesz jakiegoś mechanika na bok dajesz mu 50-100 zł i masz historie.
Zresztą jak się nie mylę kolega sprawdzał w ASO auto przed kupnem pojechał zapłacił 250 zł i sprawdzili grubość lakieru stan techniczny i historie auta.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
05-03-2012, 16:40
Post: #5
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
(05-03-2012 15:20)vito33 napisał(a):  Witam. Jak sprawdzic czy książka nie jest podrobiona? Serwis VW nie odpowie bo nie może. No to jak sprawdzić przeszłość mojego samochodu?

Napisz pod adres comoaligato@wp.pl
05-03-2012, 23:00
Post: #6
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
Mi bez problemu sprawdzili historię auta w ASO Opole Smile wystarczy być właścicielem auta i z dowodem rej,. w ASO Wink
05-03-2012, 23:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2012 23:04 przez red.)
Post: #7
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
kolego
dokładnie porównaj nalepkę w bagażniku i książce serwisowej - powinny być identyczne, też bardzo dokładnie obejrzyj - pod kątem odlepiających się rogów, naddrukowanych znaków (obok znaków wyraźnie nadrukowany "cień") i dziwnych załamań innych na nalepce i innych na okładce książki, także kolor druku jest ważny - oryginał ma taki szary kolor jakby wyblakly wydrukowany na igłowej drukarce - kropki są bardzo dokładnie widoczne ale żadna nie jest przesunięta ani nie ma cienia ani się nie zlewają a zwykle fałszuje się je na drukarkach atramentowych lub laserowych i kolor nadruku jest wyraźnie czarny a punkty po igłach mało precyzyjne, dokladnie obejrzyj samą książkę zwłaszcza okładki i pierwszą i ostatnią stronę, najlepiej jeszcze porównać ją z książką innego auta z tego samego rocznika ale z pewnego źródła - różnice w odcieniu, precyzji druku oraz jakości papieru okładki i poszczególnych stron mogą sugerować podrobioną książkę
to mniej więcej tyle - może komuś się przyda



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
06-03-2012, 10:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2012 10:29 przez daneczek76.)
Post: #8
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
(05-03-2012 23:00)toma126 napisał(a):  Mi bez problemu sprawdzili historię auta w ASO Opole Smile wystarczy być właścicielem auta i z dowodem rej,. w ASO Wink
Dokładnie do tego zmierzałem i byłem zdziwiony że właścicielowi nie chcą sprawdzić.
Co do samej ksązki sprawdź tez czy okładka nie jest inna niż środek, często jest tak ża środek jest dorobiony a okładka jest z oryginalnej książki.
Naj łatwiej jak mają problem w ASO zaczepić mechanika i pogadać myślę że da się załatwić.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
14-05-2012, 06:25
Post: #9
RE: Jak sprawdzić książke serwisową
odgrzeję kotleta, ale można to też zrobić tak: http://forum.vinowanie.pl/
 Thanks given by: zawiszanieczarny




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak sprawdzić wersję auta? m-blue 18 28,352 04-02-2013 19:55
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name