Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neutralizator paliw - wynalazek
#1
Wymyśliłem takie urządzenie, co neutralizuje paliwo w samochodzie gdy zbiornik w pojeździe ulega uszkodzeniu i mam pytanie jak Wam się to widzi w przyszłości? Czy takie urządzenie przydałoby się w transporcie lub na wyścigach.

Na urządzenie mam ochronę patentową i zdobyłem dzięki temu urządzeniu tytuł Młodego Lidera Innowacji i Grand Prix na Intargu '11 w Katowicach oraz niedawno Srebrny Medal i Główny Puchar Targów Brussels Innova '11. W projekcie pomaga mi kolega, który stworzył układ sterująco-diagnozujący.

Urządzenie może też neutralizować paliwo w samolotach oraz na stacjach paliw czy też w rafineriach.

Teraz pracuję nad neutralizacją Hydrogenu, którym zasilane są prototypy niemieckich samolotów zasilanych na wodę.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz




#2
powiem tylko tyle, masz pomysł to się nie chwal aż nie będziesz miał patentów na cały świat, nie tylko na polskęSmile
SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
Odpowiedz
#3
Mam na cały świat ochronę. A za niedługo dubluję patent w Stanach.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#4
no proszę jakich my tu mamy specjalistów
SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
Odpowiedz
#5
brawo!!!!!
rozwijaj się dalej!!
Odpowiedz
#6
No NO Gratki !!!!!!!!!!!! Powodzenia, a jak już będziesz obrzydliwie bogaty jak Bil Geats to nie zapomni o nas i po małym nowym Sharanie z miła chęcią przytulimyBig Grin
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#7
Do sukcesu jeszcze długa droga. Aktualnie denerwują mnie wścibscy dziennikarze xD Ale do rzeczy, jak Wam się widzi wprowadzenie tego do samochodów cywilnych? Wiadomo, że najlepiej to się spisze w wyścigach samochodowych i samolotach.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#8
należy zainteresować tematem zielonych a już oni pomogą zmusić potentatów na obowiązkowy seryjny montaż w nowych autach a taka masówa obniży koszt produkcji
SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
Odpowiedz
#9
czy masz jakieś statystyki , jak często przy zderzeniu, wypadku dochodzi do zapłonu paliwa, z tego co wiem to w autach cywilnych to raczej rzadko, mogę się mylić , ale jak to mówią choć jedno życie ludzkie uratuje to warto.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#10
Swoistym zabezpieczeniem na dzisiejsze czasy są czujniki uderzeniowe odcięcia paliwa i umieszczanie zbiorników między osiami. Jednak nie każde auto tak ma i przykładem są niektóre modele Lexusów. Jednak gdy uderzenie przychodzi z bocznej strony (tej po której jest zbiornik) to już tak różowo nie jest. Zapłon paliwa i wybuchy oparów benzyny jednak się zdarzają. Z drugiej strony po zmianie czujników można tego użyć na stacji paliw jeżeli dojdzie do zapłonu paliwa w zbiorniku, to urządzenie neutralizując paliwo ugasi pożar. Oczywistą sprawą jest montowanie tego w samolotach.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny paliw na stacjach - będą podwyżki? daneczek76 0 1,726 18-08-2014, 14:10
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości