Ocena wątku:
Neutralizator paliw - wynalazek
05-12-2011, 19:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2011 19:34 przez plsmart0.)
Post: #1
Neutralizator paliw - wynalazek
Wymyśliłem takie urządzenie, co neutralizuje paliwo w samochodzie gdy zbiornik w pojeździe ulega uszkodzeniu i mam pytanie jak Wam się to widzi w przyszłości? Czy takie urządzenie przydałoby się w transporcie lub na wyścigach.

Na urządzenie mam ochronę patentową i zdobyłem dzięki temu urządzeniu tytuł Młodego Lidera Innowacji i Grand Prix na Intargu '11 w Katowicach oraz niedawno Srebrny Medal i Główny Puchar Targów Brussels Innova '11. W projekcie pomaga mi kolega, który stworzył układ sterująco-diagnozujący.

Urządzenie może też neutralizować paliwo w samolotach oraz na stacjach paliw czy też w rafineriach.

Teraz pracuję nad neutralizacją Hydrogenu, którym zasilane są prototypy niemieckich samolotów zasilanych na wodę.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
Reklama

05-12-2011, 20:45
Post: #2
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
powiem tylko tyle, masz pomysł to się nie chwal aż nie będziesz miał patentów na cały świat, nie tylko na polskęSmile



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
05-12-2011, 21:11
Post: #3
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
Mam na cały świat ochronę. A za niedługo dubluję patent w Stanach.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
05-12-2011, 22:10
Post: #4
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
no proszę jakich my tu mamy specjalistów



SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
05-12-2011, 22:20
Post: #5
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
brawo!!!!!
rozwijaj się dalej!!
06-12-2011, 11:54
Post: #6
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
No NO Gratki !!!!!!!!!!!! Powodzenia, a jak już będziesz obrzydliwie bogaty jak Bil Geats to nie zapomni o nas i po małym nowym Sharanie z miła chęcią przytulimyBig Grin



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
06-12-2011, 16:22
Post: #7
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
Do sukcesu jeszcze długa droga. Aktualnie denerwują mnie wścibscy dziennikarze xD Ale do rzeczy, jak Wam się widzi wprowadzenie tego do samochodów cywilnych? Wiadomo, że najlepiej to się spisze w wyścigach samochodowych i samolotach.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
06-12-2011, 19:00
Post: #8
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
należy zainteresować tematem zielonych a już oni pomogą zmusić potentatów na obowiązkowy seryjny montaż w nowych autach a taka masówa obniży koszt produkcji



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
07-12-2011, 09:59
Post: #9
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
czy masz jakieś statystyki , jak często przy zderzeniu, wypadku dochodzi do zapłonu paliwa, z tego co wiem to w autach cywilnych to raczej rzadko, mogę się mylić , ale jak to mówią choć jedno życie ludzkie uratuje to warto.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
07-12-2011, 10:49
Post: #10
RE: Neutralizator paliw - wynalazek
Swoistym zabezpieczeniem na dzisiejsze czasy są czujniki uderzeniowe odcięcia paliwa i umieszczanie zbiorników między osiami. Jednak nie każde auto tak ma i przykładem są niektóre modele Lexusów. Jednak gdy uderzenie przychodzi z bocznej strony (tej po której jest zbiornik) to już tak różowo nie jest. Zapłon paliwa i wybuchy oparów benzyny jednak się zdarzają. Z drugiej strony po zmianie czujników można tego użyć na stacji paliw jeżeli dojdzie do zapłonu paliwa w zbiorniku, to urządzenie neutralizując paliwo ugasi pożar. Oczywistą sprawą jest montowanie tego w samolotach.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny paliw na stacjach - będą podwyżki? daneczek76 0 1,715 18-08-2014 14:10
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name