Ocena wątku:
Dodatkowe zegary z Scirocco
22-12-2017, 12:59
Post: #8
RE: Dodatkowe zegary z Scirocco
Dobra to ostatni etap zabawy . Brniemy dalej .
Dotąd można było wykonywać poszczególne etapy bez wiedzy księgowej .
Ale teraz trzeba by zabrać do domu schowek środkowy zwany dalej '' Mobilną damską torebką '' .

Trudna sprawa jak to zrobić Huh
Wysyłamy odpowiednie pismo i nie oczekujemy odpowiedzi .

.docx  Każdy szczegół SEAT.docx (Rozmiar: 13.12 KB / Pobrań: 16)
Skąd te bzdury wziałem ? Ano takimi pięknymi słówkami nas karmią na stronach deelerów samochodów .
Wyciągamy schowek ( 2 śrubki) i zostawiamy zaślepkę .
   

Teraz trzeba wykonać szablon by wyciąć otwór na obudowę dodatkowych zegarów .
   
   

Cały schowek warto rozłożyć na dwie części będzie poręczniej robić :
   
Zapamiętać jak idą sprężyny i tulejki bo potem będzie ''bul'' ,że nie chce się otwierać .
Mocujemy szablon i zgrubnie wycinamy :
   
Pokrywa schowka skałda się dwóch plastików a'la plaster miodu .
Przyjąłem najgorszą metodę Confused: wycinałem na gorąco lutownicą , potem trzeba to wszystko opiłować i dopasować . Połowę roboty odpadnie jak będzie się to wycinać włosówką . .
   
Jakbym musiał to jeszcze raz robić ( o mały włos ) to bym się z otworem przesunął jak nadalej do tyłu . Nie wyskoczy problem z przyciskiem otwierania .
Duuuużo godzin upłynęło jak to spasowałem . Po drodze inaczej rozwiązałem mocowanie wskaźników w obudowie . Będzie więcej miejsca w Damskiej mobilnej torebce .
   
   
Zaczyna się jakoś klarować :
   




Wiadomości w tym wątku
RE: Dodatkowe zegary z Scirocco - Maciej_F - 22-12-2017 12:59

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name