Ocena wątku:
Myjka cisnieniowa
30-04-2017, 09:51
Post: #11
RE: Myjka cisnieniowa
Mogę tylko ci powiedzieć że nie bój się Nilfsk. Mamy taki duży w robocie na ciepłą wodę i myje niemal dzień i noc. Servis przyjeżdża tylko aby jakaś lance wymienić lub uchwyt ,ale to wina kierowców bo po prostu nie oszczędzają tego. Sprawdzona firma przynajmniej tu w Norwegii. Polecam
Reklama

30-04-2017, 10:13
Post: #12
RE: Myjka cisnieniowa
Nie nie boje sie nawet nastawilem sie na niego. Tyle ze cenowo tu wypada lepiej ten stanley 22e a cisnienia ma lepsze.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
10-05-2017, 20:19
Post: #13
RE: Myjka cisnieniowa
No i jednak stanley. Model ktory podawalem. póki co pozytywne wrazenia. Ciekawi mnie jeszcze czy sa jakies przedluzacze weza ale chyba gdzies widzialem. Coprawda ma on 8 metrow ale umycie dachu domu to chyba przydalby sie jeszcze dluzszy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
08-06-2017, 23:00
Post: #14
RE: Myjka cisnieniowa
Ja bym ten temat zostawił specjalistom Smile To może być najlepsze rozwiązanie...



19-09-2017, 08:21
Post: #15
RE: Myjka cisnieniowa
Tak, tylko specjaliści się cenią Smile

Sam zastanawiam się nad zakupem jakiejś myjki ciśnieniowej. Zastanawiam się w jakiej formie najlepiej dostarczać ciepłą wodę do mycia? W formie już podgrzanej, czy myjki ciśnieniowe mają opcję podgrzania wody??
Na https://kraftdele.info/14-myjki znalazłem kilka modeli od Kraft&Dele. Ktoś już może przerabiał?
19-09-2017, 23:02
Post: #16
RE: Myjka cisnieniowa
Oczywiście, że są myjki podgrzewające wodę. Tylko cena trochę może zaskoczyć.

Co do przedłużacza węża, to bez problemu da się dokupić. Ja ma do karchera dodatkowy wąż ciśnieniowy o długości 30m.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
23-10-2017, 13:07
Post: #17
RE: Myjka cisnieniowa
A wiesz cena może zaskoczyć zależy to też od ,, nalepki ,, jaka jest naklejona na sprzęcie sprzęt renomowany się ceni choć nie musi być AŻ tak dobry jak z niższej półki .
31-10-2017, 13:15
Post: #18
RE: Myjka cisnieniowa
(23-10-2017 13:07)grażyny napisał(a):  A wiesz cena może zaskoczyć zależy to też od ,, nalepki ,, jaka jest naklejona na sprzęcie sprzęt renomowany się ceni choć nie musi być AŻ tak dobry jak z niższej półki .

Cóż, taki mamy rynek, że za jakość trzeba zapłacić.

(19-09-2017 08:21)Eqick napisał(a):  Tak, tylko specjaliści się cenią Smile

Sam zastanawiam się nad zakupem jakiejś myjki ciśnieniowej. Zastanawiam się w jakiej formie najlepiej dostarczać ciepłą wodę do mycia? W formie już podgrzanej, czy myjki ciśnieniowe mają opcję podgrzania wody??
Na https://kraftdele.info/14-myjki znalazłem kilka modeli od Kraft&Dele. Ktoś już może przerabiał?

Kraftele - dobry sprzęcik do indywidualnych potrzeb.
25-11-2017, 20:57
Post: #19
RE: Myjka cisnieniowa
Ja sobie kupiłem na allegro Lavora 165 bar z tymi wszystkimi bajerami do kostek itd i powiem Wam, że daje radę. Trochę kosztowała, ale w sumie było warto. Nilfiska też mi polecali ale były droższe.
01-12-2017, 13:00
Post: #20
RE: Myjka cisnieniowa
Temat myjki przerabiałem w zeszłym roku i naprawdę ciężko kupić coś dobrego.
Na początek chciałem kupić myjkę z Lidla (podobni jest spoko) ale przez kilka miesięcy. Sąsiad używał przez rok i poleciała na śmietnik.
Postanowiłem kupić więc w Castoramie myjkę Black&Decker- była w fajnej promocji. Wytrzymała 15 minut i odwiozłem ją do Casto.
Szwagier używa Karchera K5- i jest to raczej sikawka a nie myjka ciśnieniowa. Bez szorowanie gąbką ciężko umyć samochód.
Dużo dobrego nasłuchałem się o Nilfisku- podobno bardzo porządne sprzęty ale raczej na pompie mosiężnej.

Docelowo kupiłem myjkę używaną Kranzle- i uważam że to był naprawdę strzał w 10.
2 lance długi wąż i 220 barów ciśnienia które można regulować płynnie. Do tego dobra pianownica i można ogarnąć w szybkim czasie umycie 2 samochodów.
Ma ona niestety spoje minusy- zasilanie na 3 fazy i duży ciężar ale da się to ogarnąć.

Co do myjek z ciepłą wodą- te standardowe nie mogą być zasilane ciepłą wodą, a te z podgrzewaczem są duże i mega drogie.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name