Ocena wątku:
Projektor logo vw 4-ty stop
25-02-2017, 19:38
Post: #11
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
Unas moze tez ale przy kolizji ja bym zeznawal ze to mnie oslepilo i wez mi udowodnij ze nie jak nie ma to homologacji.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

25-02-2017, 20:29
Post: #12
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
(25-02-2017 19:38)wesol napisał(a):  Unas moze tez ale przy kolizji ja bym zeznawal ze to mnie oslepilo i wez mi udowodnij ze nie jak nie ma to homologacji.

No zgadza sie ;] ale niektore zakazane rzeczy fajne sa Tongue



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
25-02-2017, 22:22
Post: #13
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
A to nie przecze. Zawsze ten znaczek mozna podpiac np pod zamykanie auta by sie swiecil np minute itp.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
26-02-2017, 16:35
Post: #14
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
(25-02-2017 20:29)PabloLG napisał(a):  
(25-02-2017 19:38)wesol napisał(a):  Unas moze tez ale przy kolizji ja bym zeznawal ze to mnie oslepilo i wez mi udowodnij ze nie jak nie ma to homologacji.

No zgadza sie ;] ale niektore zakazane rzeczy fajne sa Tongue

Wesol ma dużo racji, przy kolizji można mieć "cieplutko", nie daj Bóg ktoś by zginął to może być pozamiatane, dzięki wszystkim za dyskusję Smile
26-02-2017, 17:41
Post: #15
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
póki co jakos daleko sie trzymam od kolizji ale tfu tfu jesli to dego dojdzie to auto delikwenta przeswietle i znajde chocby diody w rejestracji to sprawe w sadzie zaloze a bede żądał by byla to jego wina. Nauczyc trzeba ludzi ze jak nie wlno to nie wolno. Oglada sie na tv tyle ze jedzie przez miasto 105km/h i potem placz ze prawko zabierają. Takie prawo i po co sie to tam potem wypraszaja blagaja zeby nie zabierac. Jak jade szybko i przekraczam predkosć co sie tez przytrafia i mi to z czysta swiadomoscia wiem ze moge stracic prawko na 3 miechy. Takie życie i wiezienia dla ludzi i sądy tez.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
26-02-2017, 19:07
Post: #16
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
Wesol zgadzam się z Tobą co do "małpowania" typu czwarty stop, ale obawiam się, że nie masz racji co do przeszukiwania cudzej własności, bynajmniej Tobie tego robić nie wolno, są powołane do tego celu odpowiednie instytucje.

Dużo racji masz jeśli chodzi o homologacje na oświetlenie itp. sprawy, ale wątpię żebyś coś ugrał odnośnie wymiany żarówek "starego typu" na żarówki ledowe.
Może się mylę, ale w aucie można chyba dzisiaj już każdą żarówkę wymienić na diodową, nie tylko oświetlenie wnętrza, są kierunkowskazy, stop-y, cofania...
Jeżeli byłoby to niezgodne z przepisami to policja odbierałaby dowody rej., a nie słyszałem wśród znajomych by ktoś z powodu ledowej żarówki go stracił.
Zgadzam się z Tobą, że jadąc za kimś kto ma diodami oświetloną tablicę rej. mogą one męczyć wzrok, ale z drugiej strony jeśli taka żarówka jest w kloszu to nie powinna być już tak uciążliwa, są to moje przypuszczenia, ja jeszcze jeżdżę na zwykłych żarówkach.
26-02-2017, 19:51
Post: #17
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
Napisalem nie przeszukam tylko przeswietle. Jesli bedzie policja to z nagraniem chocby z tel bede naciskal na sprawdzenie oswietlenia. Jesli sie policjant bedzie wzbranial to dzwonie do woja z policji i porusze ziemie i tyle.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
26-02-2017, 20:04
Post: #18
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
Wesol kończmy temat,
chciałem tylko poznać opinię innych osób nt. czerwonego znaczka VW,
dziękuję wszystkim za dyskusję, pozdrawiam Przemo
26-02-2017, 20:46
Post: #19
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
Tak wszystko sie zgadza. Mi sie tez to podoba. Ktos jakis czas temu sprzedawal takie cos na touranie chyba za 50 zl ale zona mi powiedziala po co ci to.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
26-02-2017, 20:51
Post: #20
RE: Projektor logo vw 4-ty stop
moja żona też powiedziała, nie rób choinki,
fakt 1: nie chciałem tego zakładać;
fakt 2: ogólnie mówiąc żony nas nigdy nie zrozumieją, my lubimy nasze autka Smile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmyte logo Ford Czerwony 5 4,279 04-02-2013 23:04
Ostatni post: ENDRJU222

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name