Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmyte logo Ford
#1
Szanowni,
często się widuje Galaxy ze "zmytym" logo Ford na tylnej klapie. Z przodu podobnie.

Otóż od jakiegoś czasu jest (chyba cicha) akcja serwisowa Forda: wymieniają to ZA DARMO. Są jakieś warunki co do rocznika (jak ktoś wie, to niech się podzieli, wydaje mi się że dotyczy tylko mk2), no i oględziny czy znaczek nie jest mechanicznie uszkodzony.

Byłem w serwisie, żeby sobie taki znaczek kupić (ok 80 zł) i lekko przyciśnięty pracownik "wygadał się", że jest za darmo. No bo raczej nie mogę powiedzieć, żeby był chętny do podzielenia się tą informacją. Umówiłem wizytę, jest zrobione zgodnie z obietnicą i jeszcze "wzrokowa kontrola" pojazdu gratis.

Powodzenia!
Odpowiedz




#2
co ty opowiadasz!
serio?
to ewidentnie przypadłość tych znaczków, że blakną i płowieją. może teraz mają nowszą technologię robienie znaczka...

znalazłem w necie oficjalne info:
http://www.ford.pl/Serwis/Programy_promo...aemblematu
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz
#3
(08-01-2013, 16:22)ENDRJU222 napisał(a): może teraz mają nowszą technologię robienie znaczka...

Akurat nie - też na to liczyłem i wypytywałem. Ale zawsze to nowy.
Odpowiedz
#4
I tak się chłopaki z forda szarpneli, mogli by zrobić coś takiego w VW bo mam matowy z przodu a nie chromowany ;D
Odpowiedz
#5
Ja dzwoniłem do Ford Polska i tam pani przez telefon powiedziała mi, że dotyczy to aut poniżej 10-go roku życia. Jednak po przeczytaniu informacji zamieszczonej na stronie Ford Polska zorientowałem się, że nie ma tam tej informacji dotyczącej wieku auta, w dniu jutrzejszym wykonam jeszcze jeden telefon jednak tym razem zanotuję Sobie imię i nazwisko rozmówcy i wyślę najpierw mejla do Ford Polska a jeżeli to nie pomoże to oficjalne pismo wyślę do nich.
Ford Galaxy MKII 1.9 TDI
Odpowiedz
#6
no i właśnie o to chodzi, masz forda, jesteś właścicielem to dlaczego dbać mają o te znaczki, które jeszcze tak na prawdę się nie zniszczyły Big Grin
zresztę tam na stronie nie ma żadnej informacji, że jak masz starego klamota to spadaj - to jest dbanie o markę - czyli o każdego użytkownika marki Ford. nie daj się! ja swoje obejrzałem i nie są w najgorszym stanie ale jakbym miał blade to bym się kłócił.
"Czujemy się wyróżnieni i zobowiązani wobec kierowców, którzy zaufali marce Ford. Dlatego chcielibyśmy pomóc w dbaniu o dobry wygląd Państwa auta, którego ważnym elementem jest właśnie logo Forda"
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Projektor logo vw 4-ty stop przemoo13 22 7,635 26-02-2017, 23:14
Ostatni post: PabloLG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości