Ocena wątku:
Uwaga na ceny OC po podwyżkach
24-01-2017, 21:47
Post: #11
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Trzeci rok już korzystam z firmy AXA wiec jestem już stary klientem wczoraj za ubezpieczenie NW zaplacilem 548zl , dodam ze wszelkie formalnosci załatwiałem przez -internet .
Reklama

24-01-2017, 22:28
Post: #12
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
LUPO 1.4 - ok 520 zł
alhambra 1.9 - ok 580 zł
samo oc jedna skladka, wszystkie zniżki



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
24-01-2017, 23:19
Post: #13
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Problem w tym ze jesli ktos chce wypracowac sobie znizki za bezszkodowa jazde to zmieniajac co roku ubezpieczalnie to nie wypracuje sobie znizek. Znizki sa nie za rok tylko po roku czyli trzeba miec auto ubezpieczone w jednej firmie rok i jeden dzien ale sie nie da wykupic na taki okres wiec trzeba kolejny rok brac. Moze tez na tym chca zerowac.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-01-2017, 00:17
Post: #14
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Zniżki są za lata bezszkodowej jazdy a nie za lata kontynuacji w jednej firmie.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
25-01-2017, 00:24
Post: #15
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
To chyba nie we wszystkich firmach lub moze od kilku lat bo jeszcze ze 18 lat temu tak nie bylo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-01-2017, 09:23
Post: #16
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
No właśnie było wtedy też. Ja zawsze latałem z ubezpieczeniami.
A teraz kolega ubezpieczał, od kilku lat nie miał pojazdu na siebie a ubezpieczyciel sprawdził tylko ile lat ma bezszkodowej jazdy i dostał pełne zniżki.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
25-01-2017, 11:39
Post: #17
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Tak teraz kontynuacji juz nie ma. Idzie sie dogadac. Ale pamietam ze koles mial auto i zmienial prawie co roku ubezpieczyciela i mu znizki nie szly.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-01-2017, 12:28
Post: #18
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Witam

Mam szwagra w tej działce, wszystkie chwyty dozwolone, cel jeden, sprzedać ubezpieczenie jak najdrożej.

są ubezpieczyciele którzy dają zniżke za odnowienie , inni daja taką samą jak się jest nowym klientem, generalnie wolna amerykanka, ale wszystkie ubezpieczalnie uznają zniżki bo by nic nie sprzedały choś to jest tylko fajny chwy w reklamach.

Zreszta są wersje ubezpiecznia bez żadnych zniżek które i tak są tańsze niż ze zniżkami, takie pierdu pierdu ale nie ważne ile dostanisz zniżki ważne ile masz do zapłacenia po zniżkach.

tak właśnie sprzedaje moj szwagier, proponuje super ubezpieczenie wersja bez zniżek za dobrą cene, 100% klientów nie chce bo mają zniżki, wylicza inne ubezpieczenia ze zniżkami i wychodzi drożej niż wersja bez zniżek, więc finalnie sprzedaje wersje bez zniżek.
i ludziska wolą bez zniżek.


także w przypadku OC najtańsze = najlepsze.

w przypadku AC zupełnie inna sprawa. ale szwagier ma tylko jedno ostrzeżenie, unikać Proamy bo nie chcą wypłacać odszkodowań i trzeba iść do sądu, zawsze przegrywają ale pewnie i tak się opłaca bo ktoś czasem nie pójdzie.
także szerokim łukiem chyba że OC.

Pozdrawiam
25-01-2017, 15:24
Post: #19
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Zniżki za bezszkodową jazdę biorą się z UFG. To na tej stronie ubezpieczalnie mają wgląd do historii klienta.

Wesol stwierdził, że zniżka za bezszkodowość bierze się po roku, a nie ma ubezpieczeń na rok i 1 dzień... Nie wiem czy tak jest dokładnie. Trochę lat temu zmieniając ubezpieczyciela musiałem mieć zaświadczenie od poprzedniego a nawet od wszystkich poprzednich jeśli miałem ich więcej niż dwóch w ciągu ostatnich 6 lat.

Teraz agent wchodzi na UFG i ma wszystko jak na dłoni. Mało tego, po wpisaniu peselu klienta widać jego wszystkie szkody nie tylko na jednej polisie OC tylko na wszystkich przypisanych do jego nazwiska. Więc jeśli ktoś ma minimum dwa pojazdy to ubezpieczenia OC się zazębiają i jest ciągłość.

Trzeba tylko uważać na UFG - czasem mają coś namieszane w systemie.
Kiedyś firma chciała mi przyciąć zniżki, twierdzili, że miałem szkodę. Owszem miałem ale nie ze swojej winy. Agent twierdził, że w UFG szkoda z OC figuruje na mnie. Okazało się, że faktycznie - miałem kolizję, sprawca nie posiadał OC więc wszystko było załatwiane poprzez regres z UFG przez mojego ubezpieczyciela (niestety nikt w historii nie zadbał aby wpisać, że był prowadzony regres).

Na stronie UFG można się zarejestrować - wszystko widać, można zaświadczenia drukować jak trzeba.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
05-02-2017, 15:34
Post: #20
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Co do UFG to właśnie warto czasem sprawdzić co tam jest wciągnięte na Nas-sprzedałem auto a za chwilę klient Nim przywalił a chciałem na inne polisę wykupić a tam zwyżka ze szkodą na ufg więc szybkie załatwianie-2 tygodnie i zdjęli to z Mojej osoby dzięki staraniom pana z PZU,nie wiem czemu ale jako Polska firma inwestująca w Polski bank PKO świadczy usługi lepiej jak niektóre zachodnie a nawet ich większość-dlatego też tam mam teraz OC bo w dobrej cenie!




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA? robertkol 3 2,875 16-04-2015 18:51
Ostatni post: marvin
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,100 24-08-2014 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name