Ocena wątku:
Uwaga na ceny OC po podwyżkach
05-02-2017, 22:14
Post: #21
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
(05-02-2017 15:34)mirekpsary napisał(a):  Co do UFG to właśnie warto czasem sprawdzić co tam jest wciągnięte na Nas-sprzedałem auto a za chwilę klient Nim przywalił a chciałem na inne polisę wykupić a tam zwyżka ze szkodą na ufg więc szybkie załatwianie-2 tygodnie i zdjęli to z Mojej osoby dzięki staraniom pana z PZU,nie wiem czemu ale jako Polska firma inwestująca w Polski bank PKO świadczy usługi lepiej jak niektóre zachodnie a nawet ich większość-dlatego też tam mam teraz OC bo w dobrej cenie!

dla. mnie PZU to. banda złodziei i przekretów, wygrałem z nimi w sądzie i na przedostatniej sprawie sedzia zapytała się pełnomocnika PZU "czy Pańscy mocodawcy są poważni? Czy mam zgłosić o prokuratury próbę oszustwa" . Kochane niby polskie PZU wskazywalo w infoexpercie samochód ktory nie istniał aby tylko utrzymać, że naprawa przekracza wartość auta. Samochód naprawilem za wlasne a po ok roku sądu wyplacili mi. kasę + odsetki. Na ostatniej sprawie z PZU nikt sie nie stawił, wszystkie ich wnioski dowodowe zostaly oddalone, moje wszystkie przyjęte. Dla. mnie to banda skur..... i tyle.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama

07-02-2017, 01:38
Post: #22
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Tak też bywa-zresztą gościu pracujący w PZU sam mówi że trzeba szukać najrozsądniejszej polisy dla Siebie bo jedni tolerują to a drudzy to a trzeci daje 80% zniżki która wychodzidrożej jak u innych przy 50%!
Sam teraz występuję o dopłatę do szkody z 2014 roku-wpierw do auta a później na osobie.
07-02-2017, 18:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2017 18:05 przez bialekmleko.)
Post: #23
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
(05-02-2017 22:14)PAMONIUSZ napisał(a):  dla. mnie PZU to. banda złodziei i przekretów, wygrałem z nimi w sądzie i na przedostatniej sprawie sedzia zapytała się pełnomocnika PZU "czy Pańscy mocodawcy są poważni? Czy mam zgłosić o prokuratury próbę oszustwa" . Kochane niby polskie PZU wskazywalo w infoexpercie samochód ktory nie istniał aby tylko utrzymać, że naprawa przekracza wartość auta. Samochód naprawilem za wlasne a po ok roku sądu wyplacili mi. kasę + odsetki. Na ostatniej sprawie z PZU nikt sie nie stawił, wszystkie ich wnioski dowodowe zostaly oddalone, moje wszystkie przyjęte. Dla. mnie to banda skur..... i tyle.

A ja uważam, że jak w każdej firmie wszystko zależy od ludzi w niej pracujących.
Mi z PZU wypłacili praktycznie od ręki. A w firmie Uniqa zajeli się sprawą wyceny dopiero jak powiedziałem, że zabieram auto do siebie na lawecie z mojego AC i skontaktuje się z nimi mój ubezpieczyciel. Pan od wyceny jak niby nie miał czasu przez najbliższe 2 tygodnie tak zjawił się na drugi dzień.
09-03-2017, 16:56
Post: #24
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Witam. Obecne ceny OC to jakaś masakra. Ode mnie chcą 2000 i to jest najlepsza oferta... a wszystko przez moją kobietę, która oczywiście zrobiła szkodę Angry
P.S. Wybaczcie ale musiałem się gdzieś wyżyć...
09-03-2017, 19:10
Post: #25
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
Kolego nie mam nic do tego zebchcesz sie wyzalic i nawet ci wspolczuje bo to faktycznie kawal grosza ale uzupelnij profil oraz wpisz ile masz znizek ile zabrali za szkode i jaki masz motor w aucie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
09-03-2017, 19:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017 19:54 przez peters.)
Post: #26
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
(05-02-2017 22:14)PAMONIUSZ napisał(a):  
(05-02-2017 15:34)mirekpsary napisał(a):  Co do UFG to właśnie warto czasem sprawdzić co tam jest wciągnięte na Nas-sprzedałem auto a za chwilę klient Nim przywalił a chciałem na inne polisę wykupić a tam zwyżka ze szkodą na ufg więc szybkie załatwianie-2 tygodnie i zdjęli to z Mojej osoby dzięki staraniom pana z PZU,nie wiem czemu ale jako Polska firma inwestująca w Polski bank PKO świadczy usługi lepiej jak niektóre zachodnie a nawet ich większość-dlatego też tam mam teraz OC bo w dobrej cenie!

dla. mnie PZU to. banda złodziei i przekretów, wygrałem z nimi w sądzie i na przedostatniej sprawie sedzia zapytała się pełnomocnika PZU "czy Pańscy mocodawcy są poważni? Czy mam zgłosić o prokuratury próbę oszustwa" . Kochane niby polskie PZU wskazywalo w infoexpercie samochód ktory nie istniał aby tylko utrzymać, że naprawa przekracza wartość auta. Samochód naprawilem za wlasne a po ok roku sądu wyplacili mi. kasę + odsetki. Na ostatniej sprawie z PZU nikt sie nie stawił, wszystkie ich wnioski dowodowe zostaly oddalone, moje wszystkie przyjęte. Dla. mnie to banda skur..... i tyle.

Cos wiecej jakies szczegoly mozna dostac?



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
09-03-2017, 22:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017 22:44 przez PAMONIUSZ.)
Post: #27
RE: Uwaga na ceny OC po podwyżkach
podany numer VIN w PZU przez infoeksperta wskazal im samochód bez klimatyzacji, z silnikiem 2.3, manulana skrzynią itp ktorego wartość PZU wycenił na coś koło 20 tyś a faktycznie byl samochód 2.2 E classe automat climatronik i jeszcze kilka bajerów. W PZM rzeczoznawca wskazał, że nie ma możliwości aby tak im program wskazał. nie w przypadku europejskiego Mercedesa. Wiec zrobili wał aby wykazać niższą wartość auta i to bardzo prostacki wał. Rzeczoznawca PZU zrobił oględziny tak, że nawet nie wykazał instalacji gazowej i mostu ASD z automatyczną szperą. Ogólnie wielki niesmak po kontakcie z ta firmą. Cieszę się, że otrzymałem sprawiedliwy wyrok w sądzie. szkoda tylko czasu i nerwów.

to jeden z grzeszków. w tej sprawie było ich znacznie więcej jak choćby próba przeciągania sprawy skladajac coraz to nowe żądania do mnie np. o fakturę ze Szwajcarii!??? a co to ich obchodzi... mogłem dostać w prezencie i ch..... im do tego. Na szczęście zirytowali tym sąd.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA? robertkol 3 2,875 16-04-2015 18:51
Ostatni post: marvin
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,097 24-08-2014 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name