Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI
#1
Witam. Sprawna klimą nie nacieszyłem się za długo . Dzisiaj w nocy mi ukradli auto spod domu Sad
Angel
Odpowiedz




#2
o w mordę! przykro mi.
miałeś AC ?

pisz na różnych forumach charakterystyczne rzeczy, allegro obserwuj, bo zazwyczaj te auta na części idą ..
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz
#3
AC miałem Smile szkoda autka bo troche w nie zainwestowałem klima zawieszenie i pełen bak !! rzeczy pozostawionych w nim .Smile foteliki dla dzieci i trochę narzędzi Sad nie wiem czy trudno jest ukraść takie auto miałem tylko faryczne imo. ale zadnych sladów wypychania nie zostawili czyli wsiadł i pojechal. Nie wiem również czy to ma jakis związek z pozostawieniem samochodu u mechanika gdzie naprawialem klime. moge tylko gdybacSmile jak by ktoś widział czrny sharan 2002 r. 19tdi 115Km przejechane 310 kkm rysa na prawym boku, felgi 16 będe wdzięczny.
Angel
Odpowiedz
#4
Szkoda autka, mam ten sam rocznik i silnik. A ta opcja z pozostawieniem u mechanika wcale nie wydaje się głupia. Nakreśl tę sprawę policji. Może w warsztacie pracuje ktoś z niejasną przeszłością i pod nieobecność szefa "dorobił" klucz i zakodował immo przecież to dziecinnie proste.
SHARAN 1.9 TDI 115KM 2002

www.luxtoner.pl - tonery, tusze i serwis drukarek - WARSZAWA

Odpowiedz
#5
wystarczy ze dofrezowal sam grot. Reszte sobie zrobil na parkingu laptopem z fejsem odpowiednim. Odjechal jak swoim. Raczje sklanialbym sie do tego iz to osoba postronna zrobila. Jeżdzą podpatrza auto i biorą jak swoje.
Mimo wszystko współczuje. Dobrze ze chociaz bylo to AC z KR to bedzie kasa na innego mam nadziej tez z rodziny SGA.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
wrzuc foty na forum może ktoś go zauważy.. albo już części z niego - felgi na przykład. Śledziłbym allegro, jak na części pójdzie to prawie zawsze tanie części pojawiaja się na allegro.
Niedawno na allegro z forum chłopaki znaleźli łade nivę, która znikła kilka dni wcześniej, ale ich jest znacznie miej i łatwiej wyśledzić.
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz




#7
Witam . Wklejam fotki, autka, niestety jak się okazało mam ich mniej niż myślałemSad Jedyne co mi zostało Sad Nie posiadam zdjęć środka. Sharan posiadał halogeny + światła dzienne zamontowane miesiąc temu, podgrzewane siedzenia ( szare z czerwonym), duża navi, podgrzewana szyba przednia, abs i esp 4 x centralny zamek, duży wyświetlacz w liczniku zresztą blednący, znaki szczególne to duża rysa po prawej stronie na drzwiach przednich i tylnych, wgniecione progi pod przednimi drzwiami zarówno z prawej i lewej strony oraz przy nadkolach. Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
                   
Angel
Odpowiedz
#8
śledź allegro, bo felgi z oponami pójdą pierwsze..
potem elementy, np. drzwi ktore piszesz że są charakterystycznie zarysowane.
Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - www.forgedwheels.pl
Odpowiedz
#9
Współczuję szukajmy gnoi!!!
Odpowiedz
#10
Dzięki wszystkim Smile Wnioski policji są następujące: jeżeli nie znalazł się przez 2 dni mam o nim zapomnieć , obserwacje monitoringu miejskiego nic nie dały ponieważ monitoring nie działa.( Jedyne o mi polecili na przyszłość kupić sobie benzynę albo francuza tych podobno nie kradnąSad Sad
Angel
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem fishbone 15 7,333 02-12-2020, 18:52
Ostatni post: kalamb
  Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana sephitorh 9 4,926 12-04-2017, 11:20
Ostatni post: Grzesiek75
  Instrukcja do Sharana 2003r Sharan2003I 7 14,761 10-01-2016, 19:09
Ostatni post: adrbru
  Kupno sharana/galaxy/alhambra - prośba o ocenę samochodów z ogłoszeń wgali 66 18,488 31-12-2015, 15:49
Ostatni post: spraktor
  Szukam Sharana/Alhambra/Galaxy 96-00 - Jak wybrać aby było dobrze ? jimihendrix1969 14 8,655 08-03-2014, 00:34
Ostatni post: smok_wawelski
  Spojler zderzaka, przód, sharan 2002 vszu 6 4,118 22-11-2013, 19:19
Ostatni post: grażyny
  Poszukuje czesci do vw sharana (detale) konradd177 1 2,525 30-08-2012, 19:45
Ostatni post: wesol
  Szukam instrukcji obsługi do Sharana po 2000 roku raventes 3 8,564 01-08-2012, 08:22
Ostatni post: agaikarol
  Paszukuje pokrywy schowka środkowego do sharana po lifcie 2000r lech181 5 5,612 29-07-2012, 10:06
Ostatni post: lech181
  sprawdzenie sharana przed zakupem artek12 36 20,427 22-10-2011, 12:21
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości