Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-SZUKAJ-POLECAJ-ODRADZAJ)
+--- Dział: Szukam (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Szukam)
+--- Wątek: Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI (/Thread-Ukradli-czarnego-Sharana-2002-1-9-TDI)

Strony: 1 2


Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - krychu33 - 02-06-2012

Witam. Sprawna klimą nie nacieszyłem się za długo . Dzisiaj w nocy mi ukradli auto spod domu Sad


RE: sprawdzenie, nabicie klimatyzacji - koszty, zakres prac - bartixr - 02-06-2012

o w mordę! przykro mi.
miałeś AC ?

pisz na różnych forumach charakterystyczne rzeczy, allegro obserwuj, bo zazwyczaj te auta na części idą ..



RE: sprawdzenie, nabicie klimatyzacji - koszty, zakres prac - krychu33 - 02-06-2012

AC miałem Smile szkoda autka bo troche w nie zainwestowałem klima zawieszenie i pełen bak !! rzeczy pozostawionych w nim .Smile foteliki dla dzieci i trochę narzędzi Sad nie wiem czy trudno jest ukraść takie auto miałem tylko faryczne imo. ale zadnych sladów wypychania nie zostawili czyli wsiadł i pojechal. Nie wiem również czy to ma jakis związek z pozostawieniem samochodu u mechanika gdzie naprawialem klime. moge tylko gdybacSmile jak by ktoś widział czrny sharan 2002 r. 19tdi 115Km przejechane 310 kkm rysa na prawym boku, felgi 16 będe wdzięczny.


RE: sprawdzenie, nabicie klimatyzacji - koszty, zakres prac - zawiszanieczarny - 02-06-2012

Szkoda autka, mam ten sam rocznik i silnik. A ta opcja z pozostawieniem u mechanika wcale nie wydaje się głupia. Nakreśl tę sprawę policji. Może w warsztacie pracuje ktoś z niejasną przeszłością i pod nieobecność szefa "dorobił" klucz i zakodował immo przecież to dziecinnie proste.


RE: sprawdzenie, nabicie klimatyzacji - koszty, zakres prac - wesol - 02-06-2012

wystarczy ze dofrezowal sam grot. Reszte sobie zrobil na parkingu laptopem z fejsem odpowiednim. Odjechal jak swoim. Raczje sklanialbym sie do tego iz to osoba postronna zrobila. Jeżdzą podpatrza auto i biorą jak swoje.
Mimo wszystko współczuje. Dobrze ze chociaz bylo to AC z KR to bedzie kasa na innego mam nadziej tez z rodziny SGA.


RE: sprawdzenie, nabicie klimatyzacji - koszty, zakres prac - bartixr - 03-06-2012

wrzuc foty na forum może ktoś go zauważy.. albo już części z niego - felgi na przykład. Śledziłbym allegro, jak na części pójdzie to prawie zawsze tanie części pojawiaja się na allegro.
Niedawno na allegro z forum chłopaki znaleźli łade nivę, która znikła kilka dni wcześniej, ale ich jest znacznie miej i łatwiej wyśledzić.


RE: Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - krychu33 - 04-06-2012

Witam . Wklejam fotki, autka, niestety jak się okazało mam ich mniej niż myślałemSad Jedyne co mi zostało Sad Nie posiadam zdjęć środka. Sharan posiadał halogeny + światła dzienne zamontowane miesiąc temu, podgrzewane siedzenia ( szare z czerwonym), duża navi, podgrzewana szyba przednia, abs i esp 4 x centralny zamek, duży wyświetlacz w liczniku zresztą blednący, znaki szczególne to duża rysa po prawej stronie na drzwiach przednich i tylnych, wgniecione progi pod przednimi drzwiami zarówno z prawej i lewej strony oraz przy nadkolach. Pozdrawiam


RE: Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - bartixr - 05-06-2012

śledź allegro, bo felgi z oponami pójdą pierwsze..
potem elementy, np. drzwi ktore piszesz że są charakterystycznie zarysowane.


RE: Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - spuki1 - 09-06-2012

Współczuję szukajmy gnoi!!!


RE: Ukradli czarnego Sharana 2002 1.9 TDI - krychu33 - 09-06-2012

Dzięki wszystkim Smile Wnioski policji są następujące: jeżeli nie znalazł się przez 2 dni mam o nim zapomnieć , obserwacje monitoringu miejskiego nic nie dały ponieważ monitoring nie działa.( Jedyne o mi polecili na przyszłość kupić sobie benzynę albo francuza tych podobno nie kradnąSad Sad