Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Gdzie dokładnie jest zaciąg powietrza w tylnym boczku do nawiewu tyłu. Czy to jest tam gdzieś gdzie otwiera się klapkę (żeberkową) jako schowek i tak gdzieś w środku czy jest jakiś otwór jeszcze do kabiny gdzie sobie dmuchawa "zaciąga"?
Sharan 4motion AUY 115HP
Odpowiedz




Ty to nie ciagnie z dworu. Powietrze chodzi na wewn obiegu na tyle tylko.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wiem, tylko że mam tam parę klamotów w tym "mini" schowku i się zastanawiam czy jak tam tego jest za dużo to ni ma jak to powietrze "spokojnie krążyć"?
Sharan 4motion AUY 115HP
Odpowiedz
Panowie jak nazywaja sie gumy w ktorych zamontowany jest filtr powietrza. Noe moge znalesc. Do innych marek pelno wyskakuje a do vw nie widze.
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Od jakego stanu na bagnecie, komputer sygnalizuje (kontrolka na blacie) niski poziom oleju w silniku? Ostatnio zaświeciła mi sie zółta kontrolka stanu oleju, a po sprawdzeniu na bagnecie stan był w wiekszej połowie zakropkowanego obszaru. Stawiam na walniety czujnik poziomu oleju, tylko od jakiego poziomu wskazuje on niski stan?
Odpowiedz
(21-09-2017, 11:42)mosfer napisał(a): Od jakego stanu na bagnecie, komputer sygnalizuje (kontrolka na blacie) niski poziom oleju w silniku? Ostatnio zaświeciła mi sie zółta kontrolka stanu oleju, a po sprawdzeniu na bagnecie stan był w wiekszej połowie zakropkowanego obszaru. Stawiam na walniety czujnik poziomu oleju, tylko od jakiego poziomu wskazuje on niski stan?

A czy to przypadkiem nie jest kontrolka ciśnienia oleju, a nie poziomu? Coś mi tak z tyłu głowy dzwoni.
Odpowiedz




Zolta to od niskiego poziomu oleju. Czerwona to brak cisnienia. Oczewiscie zapala sie zolta jak jest ponizej min na bagnecie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze jest to kontrolka od poziomu oleju (koloru zółtego). Kiedy tylko otworze i zamkne maske bez dolewania oleju to znika i pojawia sie po 100km.
Odpowiedz
Dokładnie tak jest, miałem taki przypadek, otwarcie maski jest rejestrowane poprzez wyłącznik krańcowy i traktowane przeć ecu jako dolanie. Jeśli faktycznie nie nastąpiło po ok 100 km kontrolka zapala się ponownie.
Odpowiedz
(20-09-2017, 12:22)PabloLG napisał(a): Panowie jak nazywaja sie gumy w ktorych zamontowany jest filtr powietrza. Noe moge znalesc. Do innych marek pelno wyskakuje a do vw nie widze.

No panowie pomozecie? Te gumy w karoserii w ktorych oparty jest caly filtr powietrza
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,470 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,901 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 13,978 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości