Wątek zamknięty
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
07-09-2014, 17:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014 17:41 przez smok_wawelski.)
Post: #25
RE: Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
(06-09-2014 21:55)stasio59 napisał(a):  witam to jak zakupisz taki sprzęt to z Nowym Jorkiem się dogadasz

(06-09-2014 21:56)smok_wawelski napisał(a):  Miałem Ci potwierdzić - tak moja to ta antena która wymieniałem, TTI dług ok 95cm - starcza na anymiśka spokojnie,
       
A'propos Stasiu dla łaczności DX to trochę mała ta antenka - ale jak dobra propagacja to nawet z kawałka druta daleko poleci Smile

I to by chyba było na tyle na ten wątek - zamykamy
Dalsza część dyskusji dotyczyła łączności DX w paśmie CB - posty zostały oddzielone i wątek jest tutaj



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Wątek zamknięty




Wiadomości w tym wątku
RE: Ocena President William - i inne propozycje alternatywne - smok_wawelski - 07-09-2014 17:23

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co powiecie o antenie president ml145ms export pomidor 11 6,788 13-03-2023 15:29
Ostatni post: NazarGh

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name