Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam mam pytanie czy president william to dobry wybor nie znam sie na tym wiec prosze o rade kogos kto ma jakie pojecie na ten temat:
Bardzo mi sie podoba ale nie wiem czy jest funkcjonalne
http://allegro.pl/cb-radio-president-wil...67146.html
Moja ocena - Radio nie jest złe ale i nie jest warte tej kosmicznej ceny bo za te $ można kupić dość dobry sprzęt z SSB i innymi bajerami .
Jak dla mnie to żadną rewelacja która nie jest więcej warta niż 300zł ..
Ciekawostką jest z Gwarancją Smile - Pisze 5 Lat gwarancji a na dole opisu - Gwarancja 24 Miesiące
czyli 5lat = 24 Miesiące ?? Smile .

Pozdrawiam
Moim zdaniem zapłacisz za "wodotrysk" w postaci wyświetlacza na mikrofonie, cena faktycznie tak jak pisze kol. sp6qkx jest zbliżona do ceny porządnego radia - to cena około Presidenta Jacksona. Nie wdaję się w parametry tego Williama
Czy to wygodne w aucie - może i tak ale jeśli chcesz używać jako antymiśka - cena chora. Praktycznie w aucie użyjesz 19-tki oraz 2 kan w górę 2 kan w dół - to idzie zrobić spokojnie na słuch mając zmianę kanałów w gruszce - i do auta wystarczy radio za 200-300zł. Radzę nadwyżkę przeznaczyć np. na porządną antenę - ale kieszeń Twoja to i Twój wybór Smile
Czyli lepiej kupic zwykle cb za 300zl i lepiej bedzie smigacBig Grin
A jesli chodzi o cene tego williama to maoge go miec duzo taniej bo jeszcze nie oszalalem zeby zaplacic 1000 zl za radio
pytanie czy te parametry sa warte kasy okolo 500zl?
Powiem obrazowo tak: nie sposób Ci doradzić czy masz kupić vw-Polo czy Sharana czy ciężarową Scanię lub autobus Neoplan - nie wiedząc co chcesz tym wozić.

To zacznijmy od tego:
- jakie zastosowanie ma mieć radio ?
- na ile potrzebny Ci wyświetlacz na mikrofonie ?
- czy ma to być ładny bajer czy są inne przesłanki/potrzeby ?
- czy chcesz to radio upchnąć w sposób niewidoczny
- jakie jest Twoje zaawansowanie w dziedzinie CB

Następnie proszę odpowiedz czy powiedzą Ci coś wartości wyrażane w sposób fachowy, czy chcesz aby tłumaczyć to w sposób prosty nie wdając się w zawiłości techniczne ?
Określ możliwie jak najprecyzyjniej Twoje potrzeby i preferencje - wtedy postaram się doradzić.

Przykładowo:
Za 500zł kupisz np. nowego Harego z 5lat gwarancji AM/FM
Za 250zł kupisz zupełnie przyzwoite TTI AM/FM z multistandardem i 2 lata gwar.
Za 1000zł. kupisz Jacksona AM/FM/SSB nowego z gwar. 2 lata
Dzieki kolego za rady dzisiaj troszke podzwonilem i kazdy mi poleca presidenta johnny3 i mysle ze to na moje potrzeby wystarczy i nie zajade tego sprzetuBig Grin
Stasiu wszystko cacy - uważam CB za rzecz dobrą, przydatną, pomocną i pozwalającą zaoszczędzić w warunkach drogowych.
Abstrachuję od mojego blisko 20 letniego hobby aby nie przedłużać posta - bo to trochę inne CB Smile
Ale tak na prawdę to ja Koledze nic nie poradziłem - przytoczyłem jedynie przykłady cen. Nie sposób dobrze doradzić dopóki Kolega nie poda swoich preferencji - sorry nie chcę nikomu zagladać w kieszeń ale dobrze byłoby też określić budżet na kpl. radio + antena - wtedy dopiero można celniej doradzić.
Jedna rada już teraz kol. maly29.1984 - jeśli podzwoniłeś po sklepach - podchodź do tych rad ostrożnie - sprzedawca nie jest obiektywnym doradcą - aczkolwiek i takowi się też czasem zdarzają ale w obecnych realiach uważam że rzadko a każdy sprzęt można zajechać jeśli się go eksploatuje niewłaściwie - tu największe zagrożenie to źle zestrojona antena na to uczulam, poczytaj warunki gwarancji - b. często gwar. nie obejmuje uszkodzenia (spalenia) końcówki mocy - i po mojemu słusznie bo jest to uszkodzenie w większości przypadków z winy użytkownika.
Kolego pomogles i powiem wiecej napewno masz wieksze pojecie o tych sprawach niz ci co je sprzedaja bo to sa osiolki przeczytac parametry z kartki to ja moge sam w markecie.
A wiadomo jesli pytalem to ten wiliam jest najleprzy ich zdaniem bo drogiBig Grin
Teraz musze wybrac cos do 500zl i mysle ze to rozsadna cena na moje potrzeby napewno napisze co kupilem bedzie to president ale zobacze ktory modelBig Grin
Dobre stwierdzenie - najlepszy bo drogi - najlepszy dla sprzedawcy Smile
Spokojnie w tym przedziale kupisz - choć dalej nie napisałeś czy 500 to radio czy radio+antena.
Nie uważam Presidenta za złą firmę, Twój wybór, Twoja kieszeń jak pisałem.
Ale u Presidenta ze 100-150zł to się płaci za naklejkę z napisem President - to nie te czasy starych radii - gdzie Jackson to było klasa radio - zachęcam rozważ jeszcze inne radia, może coś z Unidena to prawie bliźniaki Presidenta.
Z pełnym przekonaniem z mojego uzywania mogę polecać TTI-770 - używam go parę lat, jestem dość wybredny, ma wszystko co potrzeba a kosztuje pół z Harrego.
Kolego chce wydac 500 z antena
Ogladalem tti 771 i 881 ktore ty bys wybral bo znasz sie a ja patrze tylko na dane ktore mi za duzo nie mowiaBig Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie