Ocena wątku:
Co wstawić zamiast MFD-1?
23-05-2020, 15:07
Post: #1
Co wstawić zamiast MFD-1?
Cześć,

Szukam zamiennika za swój odtwarzacz. Chciałbym w tym wątku zbierać propozycje i pomysły, jakie urządzenia można wstawić jako zamiennik - na co Wy zmieniliście oryginalne grajki, jakie funkcje to ma, jakie udało się zachować, co odpuściliście.

Jestem niepocieszony tym, jak się zestarzał MFD-1 bo nie spełnia moich oczekiwań. Jeszcze dochodzi mi problem ze zmieniarkę, że czasem wykrywa płyty, czasem nie. Jest zawodna, dlatego rozglądam się, na co by tu podmienić? W wątkach były poruszane różne odtwarzacze, zbierzmy je do kupy.

Chcę zmienić swoje MFD na coś, co pozwoli mi zachować sterowanie z kierownicy (priorytet) i będzie współpracowało z FISem (chyba pełny na CAN, jeszcze nie jestem pewny), żeby pokazywało stacje radiowe, ale to niekoniecznie, zwłaszcza że raczej własnej muzyki słucham. Ważne żeby miało odtwarzacz MP3, może być na płycie (rozwiązanie z symulatorem CD/MP3 6x99 utworów to środek zastępczy, już prędzej wybiorę transmiter. Taniej i bardziej funkcjonalny). Coś mi się obiło o oczy na forum i rozważam RCD 200, jeżeli współgra z kierownicą i FISem.
Inne ficzery, jak nawigacja z MFD-1 są mi zbędne.
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Co wstawić zamiast MFD-1? - trzewik - 23-05-2020 15:07

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rns z audi zamiast mfd Zdzichu.cl.97 16 6,889 29-08-2017 07:32
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name