Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Śruby docisku sprzęgła? Dwunastokatny nasadowy klucz w rozmiarze 9.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Hej,

Czy ktoś z was próbował przerabiać boczki skórzane w Sharanie po lifcie pod korbotronic? Odklejaja mi się z przodu tapicerka i zastanawiałem się czy nie wymienić kompletu na skórę. Ewentualnie czy może ktoś próbował to flokowac/oddawać do tapicera?
Odpowiedz
I znowu ja. Dzisiaj zauważyłem, że ta kontrolka niedomkniętej klapy gaśnie po włączeniu świateł. Gdy wyłącze światła to kontrolka sie pojawia. To normalne jak coś jest nie tak z tym czujnikiem w zamku klapy?
Odpowiedz
Chyba raczej z kablami w przelotce tzw trąbie słonia. Zwierają się między sobą i mogą być takie cyrki.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Czyli musze sie tym zająć jak pogoda sie uspokoi. Niestety nie dojade do garażu i samochód stoi na dworze. Dodam, że po zmroku widać jak żarzy sie kontrolka od tylnych lewych drzwi i właśnie ta klapa nawet po włączeniu świateł. Może faktycznie gdzieś kable
Odpowiedz
Witam. Szukam osób z forum które przerobiły włącznik dogrzewacza na sterowanie ręczne z wykorzystaniem oryginalnego włącznika jak na zdjeciu. Proszę o PW
[Obrazek: 4812931c020b.jpg]
Odpowiedz




Sorry że tu pytam. Czy ma ktoś może spis kolorów kabli w przelotkach drzwi przód i tył Sharan 2001. Zależy mi na kolorze oryginał ale i rozmiar ich(grubość), może to banał dla elektryka ale chciałbym to zrobić tak jak należy- bo do końca zimy daleko a wiązki nie da się dłużej sztukować. byłbym wdzięczny bardzo. pozdrawiam
Odpowiedz
ASZ 131 KM pękła po raz kolejny rura TURBO -INTERCOOLER ta krótka praktycznie samo kolanko co wychodzi z turbinki na ta aluminiowa rurę , koszt 260 zł zamienniki , ale skoro te ząbki szybko złączki mam dobre mam taki pomysł i pytanie czy dało by sie przypasować rurę ( kolanko ) od AUY koszt 90 zł wykorzystać 2 opaski i szybko złaczke od ASZ ?? średnica jest taka sama ??
Odpowiedz
Pewnie nie pasuje. Ale jak i tak kupisz zamiennik to też długo nie pociągnie. Zamienniki rur wystarczają na miesiąc.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(05-01-2019, 14:33)wesol napisał(a): Pewnie nie pasuje. Ale jak i tak kupisz zamiennik to też długo nie pociągnie. Zamienniki rur wystarczają na miesiąc.
nowa +1000 zł ostatno załozyłem orginał ze szrotu ale ładny był wizulanie i wytrzymał 2 misc
, w poprzednim SGA na tych zamienikkach robiłem ok 100 tys km , w tym było robione turbo Niemczech i moze dlatego częsciej siada , możliwe ze od złej regeneracji ,
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,604 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,999 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 14,050 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości